Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hónapos babával lehet-e...

2 hónapos babával lehet-e szerintetek utazni, ti utaztatok/ utaznátok-e?

Figyelt kérdés
Fél napos útról lenne szó.

2013. jún. 26. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, persze.

Én már 3 hetesen vittem 2,5 órás autóútra.

Arra figyelj, hogy ne legyen melege a kocsiban, és tudjon enni amikor éhes.

2013. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jó jó, de én azért aggódok, mert mégiscsak 10-12 órás út...

Habár az igaz, hogy nagy valószínűséggel nekem sokkal de sokkal fárasztóbb, idegesítőbb és macerásabb lesz, mint a kicsinek...

2013. jún. 26. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szinte végig fogja aludni. csak enni kel majd fel. a babák imádják az autót.
2013. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, talán autóval megyünk, ha a párom sógora értünk tud jönni, de ha vonattal mennénk, akkor mindenképpen hálókocsiban terveztük.
2013. jún. 26. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már 2 hetes babával is utaztunk igaz 2 órát,de ilyen kicsi babák sokat alszanak jobban bírják,mint az 1-2 évesek.
2013. jún. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 hónapos volt a babám mikor ,1000km-t utaztunk vele.

Külföldön élünk ,és mivel sokat utazunk, vettem neki egy fekvő biztonsági gyerekülést abban vízszintessen tudott feküdni.

A Römernek van ilyen.

Sokat aludt, nem volt semmi gond.Mi persze fáradtak voltunk:)

2013. szept. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet, az a különbség, hogy ha az első gyereked, még aggódsz és feszengsz majd utazás közben mindenért, ha a második, akkor már lazán csinálod :) :)

(akinek 2 gyereke van, már mindig olyan "ne aggodalmaskodj már folyton" tanácsokat ad) :)

szerintem is fog aludni, amúgy meg annyi baja lehet, hogy este nagyobb sírást rendezhet (feltételes módban, mert nem biztos) azért, mert túl sok inger éri...

de nem lesz semmi baja az tuti :) mondjuk a babaülésből ha olyan, mint az én kisfiam, egy csomót kikéredzkedhet, akkor viszont majd meg kell állnotok néha vele, szóval a fél naposnak gondolt út akár lehet hosszabb is, készülj fel rá!

2013. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!