Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy 23...

Szerintetek normális, hogy 23 évesen nagyon vágyom egy gyermekre?

Figyelt kérdés

Párommal több éve együtt vagyunk,én nagyon szeretnék gyereket, de nem merem neki megmondani,csak utaltam rá, mert tudom ő nem szeretne még, pedig már 30 éves.Folyamatosan nézem a kisgyereket, elképezelem milyen lesz a miénk, szoktam is babysitterkedést vállalni.Ezzel álmodom, hogy gyerekem lesz. Lehet beteges?

Mostanában mindenki azt mondja 30 felett szülnek a nők, és 25 alatt szinte kinéznek...Szerintetek baj ha 23 évesen szeretnék?


2013. szept. 17. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem baj, de ha még nem volt munkaviszonyod és csak gyesre szülnél, hogy ne kelljen dolgozni, akkor igen, nem vagy normális.
2013. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dehogy baj..:) Én 23 voltam mikor állapotos lettem, 24 mikor szültem. Most 25 vagyok, és 26 évesen szülöm a következő babánkat..:)

Ha megvan minden ami kell, akkor már lehetne is baba.. De ehhez a párodnak is akarnia kell. Mellesleg ő mikor akar apa lenni 40 évesen? :)

2013. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van munkám és szeretem is, de azért köszönöm a jóindulatú feltételezést.
2013. szept. 17. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, azért ez nem beteges :)


Ha megteremthető az alapvető feltétel a babárnak, és anyagilag is be tudjátok vállalni, akkor hajrá. Győzd meg a párodat! AZ, hogy ki mikor szül, az tök mindegy, azzal nem kell törődni. Ki mikor érzi magát készen erre a feladatra! Szép dolog, de ugyanakkor némi önfeláldozással, és lemondással is jár a részedről-ezzel is számolj!


Dönts/etek okosan, felnőtt emberhez méltón! :)

2013. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én is vágyom rá valahol, de az eszemmel mondjuk tudom, hogy még semmilyen szempontból nincs itt az ideje. De ne kerülgesd a forró kását, ha ez a vágyad, mondd el a párodnak, legalább érdeklődd meg, ő hogyan látja ezt az egészet és akkor már legalább nem kell bizonytalanságban élned.
2013. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az 1-es kivételével hasznosnak bizonyult:)
2013. szept. 17. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!