Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek melyik szupinált...

Nektek melyik szupinált cipőmárka vált be?

Figyelt kérdés

Salus szandija volt a kislányomnak, azt nagyon merevnek találtam, most a Szamost nézegetem...Igaz, hogy amikor a szandiban "sétált" akkor még csak a járás tanulás elején volt.

Olyat keresek ami azért nem olyan nehéz, mintha köveket hordozna a lábán. 14 hónapos.


2013. szept. 17. 14:31
 1/8 gabszem ***** válasza:
Salus szandálunk volt nekünk is nyárra és nekünk se tetszett, merev volt és olyan otromba is a bokáján meg lötyögött és állandóan elesett benne. Most vettünk egy Dr. Leo cipőt, tiszta retro kinézete van, de teljesen bőr, és nagyon könnyű és szépen megy benne a kicsi, nem esik el benne állandóan (19 hós)
2013. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam most 3. osztályos és végig Salust hordott eddig szandálból és cipőből is. Szerintem nem nehezek a Salus cipők. Soha nem volt minőségi gondunk vele.

pl. a Le Scarpe cipőáruház honlapján fent van egy olyan, hogy szupinált gyerekcipők 20-30 méretig. Van olyan rózsaszín, virágos tépőzáros cipő. Na, olyat vettünk a lányomnak (6 éves), mert a Salusban éppen nem sikerült lányos színt venni és nagyon kellett alkalom miatt. Kb. 3-4 hónapja vettük. Az elején a gumizás és a bőr elvált egymástól, beázik. Vihetjük vissza, csak kérdés, hogy addig miben fog járni. És egyáltalán meg sem közelíti a Salust minőséget vagy hatást.

2013. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak Szamos volt, nagyon szerette.

A Salus nekem pont azért nem volt szimpi, mert nagyon merevnek és nehéznek tűnt.

2013. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. szept. 17. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Salus...a lányomnak is és a keresztfiamnak is.

Évek óta hordják a szandikat és a cipőket is,nagyon bevált egyáltalán nem nehéz,a tartása(merevsége) épp,hogy ez az egyik! lényege a cipőnek,h tartsa a kicsik bokáját.

Csak ajánlani tudom!!!

2013. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, de off:

Ortopéd orvos javaslatára hordanak a gyerkőceitek ilyen cipőt, vagy "csak úgy"?! Mert van ahol azt írják, hogy csak orvosi javaslatra vegyünk, valahol pedig azt, hogy hordhatja "bárki".

Csak kíváncsiságból...lehet nekem is ilyet kéne vennem 1,5 évesemnek?

2013. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nekünk a gyógytornászunk ajánlotta, első cipője Salus volt, most én hülye Siestát vettem, ezt cserélném le mégis egy Supináltra, mert láthatóan befelé dől a bokája.

2013. szept. 17. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Az én fiam Salust hord, és elégedett vagyok vele, nem is vagyok hajlandó lecserélni. Jó minőségű bőrből van, strapabíró, egyáltalán nem találom nehéznek sem.


OFF: ortopéd orvos javasolta neki 1 évesen. Aztán, mikor 18 hónapos volt elvittem kontrollra, akkor egy másik orvos vizsgálta, és a következőket mondta. Elvileg már nincs szüksége rá, de ha megtehetem (anyagilag) hordassam vele amíg lehet, mert jót tesz. Azt is hozzáfűzte, ha a Salus megterhelő anyagilag, akkor az ASSO-t javasolja. Én márka hű vagyok.

2013. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!