Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szabadnapotok van, olyankor...

Ha szabadnapotok van, olyankor is viszitek a gyermeketeket a bölcsibe, vagy néha otthon marad veletek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg szoktam kérdezni tőle (2,5) éves. Ha szeretne itthon maradni velem, akkor örülök neki és nem viszem, viszont ha menni szeretne, akkor viszem. Nagyon szereti a bölcsit, 1 év alatt talán párszor, ha hisztizett indulás előtt, de kb ennyi.
2013. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én nem vinném szerintem
2013. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt már így is, úgy is. Általában akkor maradt itthon, ha valami családi programot csináltunk aznapra, pl. rokonlátogatás.
2013. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én viszem
2013. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sem bölcsibe, sem oviba nem vittem, mikor otthon volt valamelyikünk. Egyiket sem szerette a fiunk, mindig boldog volt, ha itthon maradhatott.
2013. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a héten szabin vagyok, itthon van velem.

egyébként úgy van, hogy hétvégén egyik nap dolgozom, akkor apával van, másik nap hárman vagyunk, hétköznap van 1 szabadnapom, akkor beviszem, mert nagybevásárolok, kitakarítok, jobb neki addig bent játszani, és ebéd után megyek érte :)

2013. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem viszem, ma is itthon van velem. Ha olyan dolgot kell intéznem, ahova jobb nem vinni, akkor inkább a bölcsibe viszem, ott játszik, a sorbanállás nem jó program neki.
2013. szept. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

természetesen viszem

én azokon a napokon csinálom a házimunkát,bevásárlást

nem hiszem,hogy jó program lenne neki itthon nézni,hogy takarítok,amikor az oviban a kis barátaival játszhat az udvaron,meg a csoportszobában

így amikor megyek érte már nincs más dolgom,csak vele foglalkozni

2013. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha csak 1 szabnapom van, akkor viszem, hisz ezer a dolgom, jobb neki az oviban.

Vizsont pl. most a jövő héten nem dolgozom, olyankor azt csinálom, hogy viszem, de du. előbb megyek érte, és 1 nap, mikor nem akar menni, akkor marad vele, és akkor aztán tényleg csak vele vagyok, és játsszunk...:-))

2013. szept. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vinni fogom, mert jobb neki is meg neke is, ha egyedül takarítok stb. A többi időt meg tényleg vele tudom tölteni. De amúgy nincs olyan, hogy csak orvosi igazolással lehet hiányozni? Vagy az csak az oviban van?
2013. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!