Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi félretett pénzetek...

Mennyi félretett pénzetek volt amikor babát vállaltatok? Mindent Ti vetettek vagy volt amit kaptatok, örököltetek? Hol vettétek a ruhákat, bútorokat. Stb.

Figyelt kérdés

Nálunk most aktuális a téma, ezért tettem fel a kérdést.

Köszönöm a válaszokat



2013. szept. 20. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm a sok kedves milliomos majomnak, hogy lepontozott amiért szegények vagyunk!!

Gondolom, más örömötök nincs is az életben a pénzen kívül.

2013. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#10 vagyok

Én személy szerintem senkit nem pontoztam, semmilyen irányba, mégis 25%-ban vagyok hasznos a válaszommal. Mert tettem félre pénzt a gyermekvállalásra? Bocsánat, hogy válaszolni mertem...

2013. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Jah és még annyit, hogy egyáltalán nem vagyunk milliomosok, nagyon nem. Közszférában dolgozunk a férjemmel, és hosszú évek alatt raktuk össze a megtakarításunkat, és kopik, mert hó végére éppen csak kijövünk a fizujából meg a gyedből... De igen, szerintem a gyermekvállalásra aki tudatosan tervez, és meg tudja oldani, az tegyen félre. Aki magán dokit akar és össejttárolást, az mindenképpen...és enélkül én nem szerettem volna, mert az sztkval kapcsolatosan nagyon rossz tapasztalataim vannak, szóval fogadott dokit mindenképpen akartam, és az őssejt tárolást is reméltem, hogy meg tudjuk oldani...
2013. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
600 ezer forint volt kb. félretéve. Ebből megcsináltuk a babaszobát, meg megvettük, ami kell, kivéve a babakocsit, mert az a szüleim vették ajándékba!
2013. szept. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én senkit nem pontoztam le és szerintem nem a válaszadók pontoznak le mindenkit, hanem valamelyik "kedves" tag aki éppen erre járt...
2013. szept. 21. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!