Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem jó a mózeskosaras...

Miért nem jó a mózeskosaras babakocsi?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom, hogy ha mózeskosaras babakocsit akkor se kéne, ha ingyen adnák. Nem értem, hogy miért. én olyat vettem, hogy mózes, sport rész és hordozó. Miért nem vennétek mózest?
2009. nov. 6. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a második választ, teljesen így történt velünk is. Mi is 5 hónapos koráig használtuk a mózest, szintén emelhető az alja, imádtam, autóba is beköthető, most a hordozós korszakban vagyunk, de mivel vastag az overál, ezért hamarosan átszereljük a sport részt. Nekünk Jané slalom babakocsink van.
2009. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

második vagyok, nekem giordani 3per8am van, majdnem ugyanaz a kettő. nem tudom, hogy aki azt írta, hogy csak egyszer kötötte be a kocsiba, az miért tette, olyan hamar kinőtte volna? azért azt kétlem. miféle mózes lehetett az?

mi nagyon sokáig ezt kötöttük be az autóba, 5 hónapig. az az egyetlen hátránya, hogy sok helyet foglal, viszont a baba gyakorlatilag egy biztonságos bölcsőben van.

ne foglalkozz azokkal, akik azt írják, pénzkidobás. ki lehet azt használni jól, ne bánd, hogy megvetted. sőt az enyém 2 hónapos koráig nappal csak a mózesben volt hajlandó aludni. ja, és a babám sülya mindig valamivel az átlag felett volt, szóval...

2009. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a váaszokat. én csk azt nem értem, hogy aki mózes ellenes és hordozópárti, az miért tartja az újszülött babáját órákon át ott?!én úgy tudom(javítsatok ki ha tévedem), hogy fél óránként ki kell venni. csak kiváncsi voltam, hogy aki ellene van, az miért.
2009. nov. 8. 15:23
 14/14 anonim válasza:
Szerintem jó, mert a gerincnek ez tesz a legjobbat. Én a szeptemberben született gyermekemet egészen nyárig az erkélyen, friss levegőn altattam nap közben, így fontos volt, hogy vízszintes, egyenletes legyen a fekvőfelület. Sokat utaztunk már kiskorában is, ilyenkor éjjel is babakocsiban aludt. Nem tudom, mások hogyan nőtték ki olyan hamar, mert az én lányom 58 cm-rel született és fél évesen 70 cm volt, ami felfelé tér el az átlagtól. Igaz, vékony volt, de nem gondolnám, hogy mások széltében nőtték volna ki olyan hamar. Amúgy mozgékony volt, három és fél hónapos korában már átfordult, de ez sem okozott problémát. Én csak ajánlani tudom, és most, hogy sok évvel utána második gyermekemet várom, vadászok is egy ilyen babakocsira.
2013. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!