Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ebben a...

Miért van az hogy ebben a kategóriában szinte csak a provokatív kérdésekre érkezik sok válasz?

Figyelt kérdés
Hogyha valakinek tényleg segítségre vagy tanácsra lenne szüksége akkor pedig jó ha egy-két válasz érkezik!

2013. szept. 24. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
most sok választ vársz? :)
2013. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mert alig várják hogy ugorhassanak rá:)
2013. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van és én sem értem. És nem zavarna a dolog, de ha én felteszek egy kérdést, akkor tényleg alig érkezik rá válasz, pedig nem hülyeséget kérdezek..lehet pont ezért, mert arra is ugranának :)

Úgyhogy én már nem nagyon kérdezek, mert sokszor magamnak kell később megválaszolni is....

2013. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Elsőnek igen legalább 100-at:)

Igen már én sem szoktam számomra fontos dolgokat kérdezni. Pedig első babásként sokszor vagyok bizonytalan vagy legalábbis érdekelnének mások tapasztalatai.

2013. szept. 24. 18:27
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja és igen sok anyuka itt éli ki magát:)
2013. szept. 24. 18:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert ahhoz mindenki úgy érzi hozzá tud szólni, míg egy konkrét kérdéshez nem :-)
2013. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert a provokatív, megosztó kérdésekre mindenkinek megvan a maga véleménye és ezek a vélemények eltérnek egymástól, míg egy konkrét kérdésre általában van 1-2 megoldás, ha azt megválaszolta már valaki, akkor felesleges még egyszer leírni, illetve van olyan kérdés, amire tényleg nem tudják a választ. Én sok kérdésemre nem kapok választ, mert csak akkor teszem fel, ha 10 perces "guglizás" után sem tudom meg az infót, amire szükségem van.
2013. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert a nem provokatív kérdések szinte napi szinten ismétlődnek, sőt, a "vajon terhes vagyok-e" kérdések kb. naponta tízszer, amihez az embernek már semmi kedve hozzászólni, mert mindegyik már lerágott csont.

Ha a kérdező beírná a kérdésének a kulcsszavát a keresőbe, egy halom találat jönne ki ugyanarról a témáról.

Vagy például sok az olyan kérdés is, ami összetett, és amire igazából még egy orvos is nehezen tudna válaszolni, nemhogy egy laikus.

Én azt is megfigyeltem, hogy sok kérdező felteszi a kérdést, aztán eltűnik örökre.

Hiába kérdez az ember tőle, soha többé nem szól a kérdéséhez (az, hogy még esetleg a válaszokat is megköszönje, már fel sem merül benne).

2013. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen a provokatív, megosztó kérdésekre mindenkinek megvan a maga véleménye és ezek a vélemények eltérnek egymástól,DE senki NEM fogadja el a másik válaszát,azaz véleményét (pl 16 éves vagyok és terhes,megtartsam vagy nem...és a többi és társai) és egymásnak ugranak a válaszadók és megy a vita.


A tanácsos kérdésekre? Őszintén? Én már arra sem "merek" lassan válaszolni,mert ott is neked tudnak esni,ha nem egyező a vélemény (nem a kérdező).

Pl.: valamilyen immunerősítőről mi a vélemény. Én írom,hogy nekünk bevált stb.stb.,de erre jönnek nagy csinnadrattával,hogy az nem jó xar... De én miért nem mondhatom el a véleményemet hogy az nekünk bevált?? Nekem meg az nem vált be amit ő ajánl,mégsem esek neki.

Na ez egy ördögi kör kedves kérdező.:)

2013. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy általános kérdésre mindenki tud írni. Másrészt ,meg nagyon sokszor kérdezik ugyan azt. Ki a fene fogja ugyan azt válaszolni minden második nap. Másrészt pedig szinte az egyetlen kategória ahol a válaszoló soha nem köszöni meg a választ. Nem mintha nagy dolog lenne hétfőn egy kérdezőnek 10 perc alatt ki kerestem a megoldását, senki más nem írt de még egy köszit sem írt.
2013. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!