Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekvállalás, nevelés...

A gyerekvállalás, nevelés kategóriában melyik témákat szoktad nézni leginkább? Miért?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Főkategóriát lapozom át, így az összeset.
2013. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én se kategorizálom külön h melyik érdekel. Összesítésben nézem mindet. :)
2013. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kamaszok, problémás gyerekek, egyéb.
2013. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is az összeset.
2013. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Összeset.
2013. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én csak azt, amiben érdekelt vagyok, vagy érdemben tudok hozzászólni.

Babák, kisgyerekek, problémás gyerekek, egyéb, terhesség, szülés. Most, hogy ilyen sok van, kicsit másképp nézem. Az ételek bevezetését, altatást pl. egyáltalán nem nézem, pedig a mikor a babáknál volt, gyakran válaszoltam.

2013. jún. 12. 22:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
összes, de jellemzően a terhesség, mivel épp ott tartok. az abortusz kategória az egyetlen, amit egy az egyben kerülök, illetve úgy általában a "Lehetek terhes?" típusú émelygő-puffadó kérdezőket, akik nem is akarnak tesztelni, csak válaszokat várnak
2013. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Azért olvasom mindet összesítésben mert ha még válaszolni nem is tudok de sok jó dolgot szoktam olvasni. Érdekel minden téma. Mert lehet h még nem aktuális a dolog de előre úgymond tanulhatok pár tippet. Míg terhes voltam csak a terhesség részt olvastam de már most egybe mindent. :)
2013. jún. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is az összeset. sok érdekes dolgot tudok meg innen, így már többször is előfordult, h. amikor új helyzet alakult ki a babával kapcsolatban nem estem kétségbe ,mert itt már olvastam róla. de az jó lenne, ha úgy szűrhetném a témaköröket, h. melyik NE jelenjen meg. én is kihagynám a missed ab, abortuszos kérdéseket.
2013. jún. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 zabmester ***** válasza:
100%

Leginkább csak az "Egyéb kérdéseket", meg ha ott már nincs új, akkor a kisgyerekeket. Az összeset sosem szoktam egyben megnézni.

Amikor még terhes voltam, akkor főleg az azzal kapcsolatos kérdéseket néztem, aztán amikor még kisbaba volt a fiam, akkor azt. De most már azokhoz nem is nagyon tudnék hozzászólni, meg a többi ilyen babás témához sem, mint mondjuk az altatás, ételek bevezetése, mert egyszerűen már sok mindent elfelejtettem (pl. hogy mikor miket kell már ennie egy babának), sőt, azóta is már változtak az ajánlások, pedig még csak öt és fél év telt el azóta, hogy kisbabám volt.

Az ilyen babakocsik, hordozók téma meg régebben sem érdekelt különösebben, nem nagyon ismerem a márkákat, nem tudom megkülönböztetni őket, egy-kettő van, amiről tudom, hogy milyen, meg volt pár, amit mindig is szerettem volna, de nagyon drágák voltak akkor nekem, de kb. ennyi az összes "tudományom" ebben a témában.

De alapvetően nem sok alkategóriát nézek ebben a témában, viszont más témaköröket is gyakran lapozgatok, szóval attól nem tartok, hogy kevés kérdéssel találkoznék :D

2013. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!