Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek sírós volt a babája,...

Akinek sírós volt a babája, mivel tudta legjobban megnyugtatni? Gondolok itt:elektromos hinta, vagy rezgős pihenőszék stb

Figyelt kérdés
...érkezik a kis tesó és nagyon félek hogy sírós lesz a a nagy tesók majd nem tudják tolerálni,szeretném megtalálni az arany középutat....
2013. febr. 20. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elektromos hinta nálunk a legjobb vételnek bizonyult. Abban mindig megnyugodott a kislányom.
2013. febr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálam semmi segédeszköz nem vált be, csak a szoptatás és a karban ringatás segített. Azonban a nagy tesók: 3,5 és 2 évesek voltak a kicsi születésekor, nagyon jól tolerálták a kicsit. Éjszaka, mikor sírt fel sem ébredtek, napközben pedig ők foglalkoztatták a kicsit, míg én befejeztem amit csináltam. Én úgy gondolom ezen nem érdemes előre stresszelni, ott, majd helyzetben megoldod! Hajrá! :)
2013. febr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pihenőszék nagyjából bevált, azt kb. 20-30 percig szerette, de utána már kellett neki a változás.

De úgy igazán semmi sem volt jó.

A hintát és a játszószőnyeget utálta.

7 hónapig volt extrán sírós, és akármit csináltam nem nyugodott meg. Nem semmi volt a kiscsaj. :)

Most már jó, 2,5 éves és nyoma sincs a nagy sírásoknak, mintha nem is ő lett volna babakorában.

Szóval nekünk az idő múlása segített, úgyhogy türelmet és kitartást kívánok a kicsikhez.

2013. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaja szerintem is hülyeség ezen idegesíteni már most magam...de félek nagyon:(((
2013. febr. 20. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Kendőben, karikás kendőben mindig nyugi volt.
2013. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!