Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pihenőszék vagy elektromos...

Pihenőszék vagy elektromos hinta? Melyiket érdemesebb megvenni a babának?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem mindkettô felesleges.
2013. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pihenőszékünk volt,nem sokat használtuk.Akkor azt mondtam nem fizetek ennyit egy elektromos hintáért,utólag megbántam.Talán kevésbé terheli meg a hátam egy hasfájós,fogfájós,sosemalvós baba,ha van ilyenünk:)

Majd a következőnél.

2013. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyiknek sincs sok értelme. El tud lenni a kiságyban vagy a járókában is. Amit vettünk a dönthető etetőszék. Ha kellett, akkor abban pihenhetett is , ha ki kellett vinnem a konyhába.
2013. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rezgős pihenőszékünk van.Lányom imádja.Nagyokat aludt benne és játszott is.5 és fél hónapos és még mindig használja.Nem bántam meg,hogy megvettem.
2013. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hinta!

A pihenőszék helyett ott a hordozó!

A hintát nem helyettesíti semmi!!!

Lányom csak akkor aludt, ha elringattuk, na 1,5-2 óra ringatás után majd leszakadt a hátam!

Azt bánom miért nem vettem meg hamarabb a hintát, most a másodiknál első naptól fel lesz állítva!

Na meg etetőszéknek is jó, míg nem ül a baba.

Nagyon megéri az árát a Fisher price esőerdő hinta!!!

2013. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem, károsak.
2013. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a hinta. Nekünk elég hasfájós volt a pici, és Babymoov babahintát vettünk. Teljesen olyan a kialakítása, hogy a gerincet nem tartja rossz, rendellenes helyzetben, mert az alja nem kemény, hanem a textilrész engedi felvenni a baba alakját, ha érted, hogy mire gondolok. A hasfájásának is nagyon jó volt, és naponta 15-20 percet el volt benne, imádta. A ringatás amúgy nagyon jó az idegpályáknak is.
2013. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nálunk a rezgős szék bejött a hasfájós időszakban, később azt használtuk etetőszéknek, amíg nagyobb lett

nem káros

2013. ápr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is a hintára szavazok. A hinta funkcionálhat pihenőszékként, ha lefékezed.

Az én kisfiam imádta, én meg még jobban, amikor már nem bírtam tovább ringatni :) Már 14 hónapos, a mai napig is belemászik időnként, bár már alig fér bele.

Egyáltalán nem igaz, hogy káros, feltéve ha helyesen használják. Természetesen nem szabad egész nap benne hagyni a babát, kell, hogy sík talajon tudjon rugdalózni, forgolódni, kúszni-mászni. De napi 1-2 órás használat mellett semmi problémát nem okozhat.

2013. ápr. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk hintánk volt egy csoda volt,és megváltás sokszor,és kölcsönbe kaptunk egy pihenőszéket,mindkettő jól jött,a hordozó egyben autóülés is,így azt nem használtam bent.Következő babánál biztosan veszek egy pihenőszéket a hinta mellé.
2013. ápr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!