Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a téli szerelésről, megvennétek? Link!

Figyelt kérdés

[link]


Kislányom 15 hós lesz.


2013. okt. 4. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor ezek nagyok lesznek neki, mert 92-töl kezdödnek. Nekem is 15 hós a lányom, és nagyobb is a korához képest, de 86-t kezdett hodani, egy 92-es szettben elveszne még aláöltözve is.


A bonprix nem a legjobb minöséget adja. Ha télen sokat fog hóban ülni, hóban játszani, jégre menni, vagy is nem csak a babakocisba üléshez, néhanapján sétálni kell, akkor én valami jobb minöséget vennék, ami nem ázik át még ha a hóba ül is.

2013. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ekkora gyereknek én inkább egyberésztes vennék.


A te általad linkelt kétrészes nem védi eléggé a derekát,és a bonprix nem is a minőségéről hires.

Ennyiért találsz jobbat is.

2013. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


Köszönöm, igazad lehet!

Egyébként ez is jó, csak az ára húzós, nem tudom, hogy hol vásároljak neki.

2013. okt. 4. 13:43
 4/12 anonim ***** válasza:
A 2. link jobb. Egyberészes jobb szerintem. És a méretébe is lenne. Húzós az ára, bár szerintem sokkal olcsóbban nem lehet kapni.
2013. okt. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézzél használtan a jófogáson, apródon
2013. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


C&A-ban Tescoban is vannak nagyon jó overállok én ott vettem amikor még ilyen kicsik voltak a gyermekeim!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2013. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Lidl-be 10.-től lesz overáll, 2999 ft-ért, én inkább olyat vennék 15 hónaposnak, 12 e ft egy kicsit sok. Egyébként szerintem jó minőségűek a bonprixes ruhák :-)
2013. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kedves utolsó, honnan tudod, hogy 10-től lesz overál? Én nem találom a neten! :(

2013. okt. 4. 20:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!


Van újságom :-). Ha megadod az email címedet, holnap délután beszkennelem Neked. A lidlbe egyébként már ki van rakva az új újság.

2013. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kedves utolsó, honnan tudod, hogy 10-től lesz overál? Én nem találom a neten! :(

2013. okt. 4. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!