Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kecskeméti szülészetről...

Kecskeméti szülészetről írnátok véleményeket? Aki császárral szült és aki simán azok is?

Figyelt kérdés
Minden érdekel... Itt császárnál vágják a hasizmot vagy itt is a modernebb és kíméletesebb Misgav-ladach félét csinálják? Sima szülésnél lehet kérni EDA-t? Az orvosok, szülésznők rendesek? Érdemes fogadni dokit?
2013. okt. 9. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.én simán szültem májusba.edát nem kértem,elviselhetők voltak a fájások.gátmetszést is fájásnál csinálnak,én ezért éreztem és fel is ordítottam.de ez a saját hibám.szülésznő végig ott ült mellettem,a doki is rendes volt holott ügyeletbe szültem.dr. Csukánál.és azt vettem észre hogy akinek volt dokija fele annyira jó bánásmódot nem kapott mint az,akinek nem volt.a csecsemősök is nagyon aranyosak voltak,megmutatták hogy kell cicire tenni,stb.nekem pozitív élmény volt a szülés :)
2013. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet kérni EDA-t, nem tudod véletlen?
2013. okt. 9. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mostanában nem szültem itt, de utolsó információm szerint itt nincs EDA és gátvédelem sem. Nekem van fogadott dokim, az első szülésemnél is volt, én azért azt mondom, hogy érdemes fogadni, főleg, ha esetleg nem teljesen problémamentes a terhességed (ugyanis nem csak szülésnél jöhet jól, ha van kit felhívni). A szülésznők négy éve nagyon rendesek voltak, én arra voksolok, hogy szülésznőt mindenképpen érdemes fogadni (bár ezt nem kérdezted, na meg ha esetleg császárod lesz, akkor nem is releváns). Viszont ha császáros leszel, akkor dokit mindenképpen fogadnék a helyedben. A császár módjáról nem tudok nyilatkozni.
2013. okt. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!