Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aranyér mellett második gyereket?

Aranyér mellett második gyereket?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 2 éves. A szülés után kijött az aranyerem. Ha valamikor véletlenül hasmenést kapok, kijön a felszínre, de általában rövid időn belül "visszabújik". Szeretnénk még egy kisbabát. A kérdésem az volna, hogy okvetelül meg kell operálni a teherbeesés előtt, vagy így is lehet majd normálisan szülni?

2013. okt. 11. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tudsz szülni tőle,hiszen akár terhesség alatt is elő jöhet ha addig még nem is volt. A kérdés az hogy téged zavar-e?" Mert ugye nem egy kellemes dolog. Nem árt ha beszélsz róla egy orvossal is :) Én minden féleképp megmütettném, hogy zavartalan legyen a baba várás és a szülés
2013. okt. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem évekkel terhesség előtt is volt már aranyerem. Nem volt probléma a szülésnél. Persze kijött az erőlködéstől, de pár nap alatt visszahúzódott magától. Vannak rá nagyon jó krémek is, ha szükség lenne rá.

Nekem az aranyerem akkor szokott kijönni és fájni, ha pl. napokig székrekedésem van, vagy valami stresszes dolog történik és az idegeskedés miatt is sajnos kijön. De alapjában véve nem fáj.

Nekem orvos mondta, hogy ha nem okoz mindennapi problémát, nem fáj gyakran, nem vérzik, akkor nem kell műteni.

2013. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. szülésnél jött ki. Most várom a második babát, aki hamarosan meg is születik. Az orvos nem mondta, hogy probléma lesz, de én azért számítok rá, hogy nagyobb lesz. Mivel nem okozott különösebb problémát eddig, ezért nem műtettem meg, direkt vártam a második babáig. Valószínűleg megint kijött volna. De most, ha megszületik a baba, utána mindenképpen szeretném eltüntetni.
2013. okt. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!