Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány gyereket mernél vállalni...

Hány gyereket mernél vállalni (tegyük föl, annyit amennyit megengednek az anyagiak), az alábbi családi bevételek (havi) mellett?

Figyelt kérdés

Tehát ennyiből kell megélnie a családnak. (két felnőtt, gyerek/gyerekek) 0-t is lehet írni. Ki is lehet fejteni, hogy miért annyit. De aki akar, elég ha csak számokat ír.


1. 180e Ft

2. 250e Ft

3. 350e Ft

4. 800e Ft


2012. jún. 26. 08:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy az alábbi bevételek mellett mennyi a hitel és a rezsi.

Olyan számokat írjál, hogy mennyi marad ételre+egyebekre.

2012. jún. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Szia.

Én nem az anyagiakban mérem a gyerekem számát.Mindig is 3-at szerettem volna,nekem ez volt a nagy család idea képe.

Most várom a 3.gyerkőcömet,és ha lottómilliárdos lennék sem hiszem,hogy több gyermeket vállalnék.Szülni biztos nem,bár az örökbefogadás szóba került,de akkor lenne dadám.:)

Az álmok határán túl,megmaradok a 3 gyermekemnél.:)

2012. jún. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az első írja, ez kevés.

nekünk a családi bevételünk a 3. és a 4. között van, és két gyerekünk van. hitelünk nincs.:)

2012. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nem írtad hogy mik az igényeitek.Van e hiteletek?Ha nincs hitel és nem vagy márka bolond akkor.1.-egy gyerek

2.-gyerek 3-3 gyerek 4.- 4 gyerek

2012. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Rendezett anyagi körülményekre gondoltam. Nincs hitel, de nincs semmilyen egyéb juttatás sem. Tehát nincs céges telefonálás, céges autó, vagy bérlet. Családi pótlék, stb.-vel se számoljatok, az is benne van. Tisztán ennyi, amit be kell osztani.

Jó, pontosítok: van lakás/ház. Albérlettel így nem kell számolni. (ha úgy néznénk, hogy nincs, akkor sajnos a hitel összegének határa a csillagos ég lenne :()

2012. jún. 26. 08:17
 6/17 A kérdező kommentje:
Látjátok, hogy erőteljesen elméleti a kérdés. :) Olyan válaszokat szeretnék, aki tényleg el tud vonatkoztatni. Nagy számok alapján vagyok arra kíváncsi, hogy mi jön majd ki.
2012. jún. 26. 08:19
 7/17 anonim ***** válasza:

Mi az 1.és 2. kategória között állunk és 2 gyerekünk van.

Ha 4. kategóriás bevételünk lenne biztos lenne 4 gyerekünk.

2012. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Na hát ha ebből már nem jön le hitel akkor alábbi szerint:

1. 1 gyerek 3. 3 gyerek 4. 5 gyerek.

Nekem az 5 a max. amennyit én úgy érzem el tudnék látni. Nem is az anyagiakkal hanem saját idegzetemmel, energiáimmal:)

Egyébként nekünk a 2 hitelünk kifizetése után 350 marad és 3 gyerekünk van. Több nem férne bele főleg hogy minden egyre drágább és egyre nagyobbak az igények ahogy nőnek..

2012. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1. - 1 gyerek (pontosan ennyiből élünk, néha nem könnyű, de sem a baba, sem mi nem szenvedünk hiányt semmiben, igaz, luxusdolgokra nem futja)


2. - +70.000 Ft bevétellel sem mernék bevállalni másodikat, inkább örülnék, hogy tudok belőle félretenni.


3. - 2 gyerek, és még félre is tudnánk belőle tenni.


4. - Simán bevállalnék 3 gyereket.

2012. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi jelenleg 750 ezerből élünk és egy van. Nem is lesz több, ez nem anyagi kérdés. Ha 180-ból élnénk, és hitelmentesek vagyunk, akkor is lenne egy.
2012. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!