Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnátok így a babát?...

Bevállalnátok így a babát? Többi infó lent.

Figyelt kérdés
Így bevállalnátok a babát? van egy hitelmentes háza a páromnak hitelmentes kocsi,havi 150-160 a fizetése.ebből havi 20ezer lejön mert van egy hitel.Nekem még nincs saját keresetem (tanulok)de havonta kb.így is van 25-30ezer forintom.
2013. okt. 12. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mert ha elhagy a pasid mehetsz a híd alá, a gyerek meg intézetben nő fel.
2013. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
fejezd be a sulit, legyen munkád és utána! Legyen kereseted, hisz bármi történhet...
2013. okt. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Biztos, hogy nem!

Mert lehet hogy x évig boldogan fogtok élni, de lehet hogy pár hónappal a baba megszületése után úgy tönkremegy a kapcsolatotok, mint a huzat és akkor hová mész és miből?

Ha nincs munkaviszonyod, akkor gyest kapsz és családi pótlékot, az havi szinten 38 000 Ft körül van. Ebből el bírod tartani magadat és a kicsit, ha véletlenül szétmentek a pároddal? Biztos, hogy nem!

Fejezd be az iskolát, dolgozz egy kicsit, legyen saját kereseted, tartalékod is és majd utána.

2013. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem!Majd ha dolgoztál,van munkád és saját kereseted,kapsz GYED-et,akkor!Addig biztos hogy nem!
2013. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

A férjemmel kettőnknek kevesebb a bevétele, ráadásul 30 ezer csak az albérletünk.

Mégis van gyerekünk és egyáltalán nem bántuk meg, sőt terveztük.


Persze nálatok nem mindegy, hogy mennyire komoly kapcsolat, bár én semmi esetre sem ölnék embert.

2013. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
nálam is hasonló a helyzet: a barátomnak nagy családi háza van, üröm az örömben, hogy a szülei vannak a felső szinten. Van munkája, kocsi, stb. De én is suliba járok, alig dolgoztam még kb. másfél évet és így nem szeretnék még babát és főleg nem így, hogy az anyósjelölt beleszól mindenbe :D
2013. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi vállaltuk. Igaz én 12 éve dolgozom, de nem jelentettek be, ami amíg tanultam nekem is jó volt, de babavállalásnál a Gyes miatt nem. De ezért külön nem akartunk még éveket várni, mire meg lesz az időm. Párkapcsolatfüggő, hogy mire mer építeni az ember, és mire nem. A férjemben nem kételkedem, még ha a világ tele is van fura férfiakkal, akik lelépnek, én tudom, kivel vagyok és miben számíthatok rá. Hitelünk nincs, nagyon magasan keres (én is jól kerestem, amíg dolgoztam), így volt megtakarításunk, stb. Mi vállaltuk, úgy, hogy most gyest kapok,de nem vagyok hajlandó szégyellni magam miatta, megdolgoztam a családomért, még ha ezt nem is írja le nekem papíron senki sem.
2013. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!! ment a hatalmas nagy zöld kezecske!!!!Én is ugyan igy gondolom ahogy te! Én is tudom hogy mindenben számíthatok a páromra!!!bármikor bárhogy alakulna az élet tudom hogy mi akkor is együtt maradnánk!Annyira ismerjük már egymást hogy amikor fel hívjuk egymást és már a köszönésből tudjuk hogy valami nem oké..
2013. okt. 12. 17:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már megvan, ne vetesd el. Ha csak tervezitek, várjatok még. Én nem gondolom, hogy elhagyna a párod, de azért ez nem egy hatalmas bevétel, a gyerek pedig egyre növekvő plusz kiadás lesz. Gondolom, nincs igazán tartalékotok sem, és sajnos megeshet, hogy bármi miatt tartósan kiesik az ő keresete. És sajnos kisgyerekkel is nehezebb már munkát találni, pláne tapasztalat nélkül, mint ha (remélhetőleg) visszavárnak valahová.
2013. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"tudom hogy mi akkor is együtt maradnánk"


Minden otthagyott nő ezt hitte az elején, ebben biztos lehetsz.

2013. okt. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!