Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen babakocsival lehet...

Milyen babakocsival lehet jégre menni, futni?

Figyelt kérdés
Ti mennétek jégre babakocsival (jégpálya, befagyott tó)?
2009. nov. 10. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én tuti hogy nem. Az ördög nem alszik. Nem írtad, mennyi idős a baba, esetleg szánkó?
2009. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felelőtlenség lenne,mert ha nem a te hibádból, de máséból lehet baleset.(ha a babakocsinak csúszik valaki véletlenűl). Hatátozott nem!
2009. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
9 hós lesz decemberben szóval a szánkó is lassan számításba jöhet, csak hát azon nincs biztonsági öv meg ijenek, de le sem akarunk maradni minden téli programról. Amúgy 3 kerekű, fékezhető babakocsink is van, szóval nem tudom. Én eddig attól féltem hogy beszakad a jég, de most elgondolkodtam...
2009. nov. 10. 14:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy minél kisebb felületen érintkezik valami a jéggel, annál nagyobb az esélye, hogy beszakad alatta. A szánkóra is tudsz tenni biztonsági övet. Vegyél egy pántot, és tegyél rá csatot. Mégjobb a fa belülős szánkó, aminek van hátul körbe támasz a hátnak. Vagy lehet kapni kimondottan babaszánkót, műanyag, és abban van bizt. öv is.
2009. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor nézek valami szánkót!
2009. nov. 10. 15:16
 6/10 anonim ***** válasza:
SZia! Nekem is Jogger van de eszembe sem jutna a jégre menni vele. Ott egyáltalán nem ad biztonságot, és ha belegondolsz hogy valaki meglöki a kocsit akkor az onnantól megy is, elég egy apró baleset. Inkább nézz szánkó után, ezen ne spórolj.
2009. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi
2009. nov. 10. 16:23
 8/10 A kérdező kommentje:

már keresgélek, találtam is már vicces dolgokat:


[link]

2009. nov. 10. 16:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyennel se tóra, se jégpályára. Ha korcsolyázni akarsz inkább bízd valakire a gyereket a parton, vagy valami. Jégpályán még szánkón se húzhatod, tóra meg szerintem elég veszélyes. Várd meg míg nagyobb lesz, aztán majd korizhattok együtt is.
2009. dec. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi neked is
2009. dec. 10. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!