Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vesztek mikulásra télapó...

Vesztek mikulásra télapó alakú csokikat? Miért igen miért nem?

Figyelt kérdés
Igazából a nemre lennék kíváncsi,hogy mit mondjak a nagyiknak miért ne! vegyenek a gyereknek.
2009. nov. 10. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

az én fiam még csak most egy éves.biztosan kapni fog ilyent is...de majd megeszem én:-)

szerintem érvelj azzal,hogy felesleges pénzkidobás,fizessék inkább a fogorvost :-)

2009. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Az én babám akkor lesz 1 éves. Nem engedem, hogy csokit egyen, ki van zárva. Ettől független a nagyik hozhatják, megeszem én :) Tudják, hogy az unokájuk nem eheti, ha mégis hoznak, így jártak.
2009. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne vegyenek?A csoki egészséges ,ha mértékkel eszik.(

ha valóban csoki),és minden gyerek kap.Nem kell azonnal megenni mindet.Nálunk,ha sokat kapnak,akkor egyrészét félreteszem és süteményekbe használom el.

Vajon parízert,készételt,vagy szószokat,üdítőket sem adsz neki?Azok sokkal egészségtelenebbek,mint a csoki.

2009. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár te a NEM-re vagy kíváncsi,én azt mondtam a nagyiknak,hogy ha akarnak,vegyenek,de Milkát:)DE:a bébi még nem fogja megenni,nekem,meg az apukájának veszik,ha vesznek.Ezért anyukám zoknit és harisnyát fog a csomagba tenni,ő rugalmas.Anyósom nehezebb eset,ő 3 hetes volt a lányom,mikor banánt hozott neki.Minden második héten jön és hozza az epres joghurtot,vagy kivit,vagy valamit amit még így 9 hónaposan sem eszik:)tehát tőle biztos kap "csoki"mikulást:(
2009. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha vesz a nagyi, akkor mondd meg, hogy csak egyet vegyen, es jo minosegut! Mert ezek az olcsobbak ehetetlen izuek, csak sutesre alkalmasak. Szoval ilyen felesleges szerintem.

Viszont egy csoki miatt nem erdemes a mamakkal veszekedni, ok is oromet akarnak a kicsinek! De mondd meg, hogy csak egyet vegyenek, egy szep nagyot, es finomat! Azert pici csokit adjal am a gyerekednek, legalabb most, telapokor! Az ev tobbi napjan nem kell, de most had egyen o is, semmi baja nem lesz tole.

Veszek en is, de csak finomat, nem ehetetlen csokit, mert az abszolut penzkidobas. A LIDL-ben lattam szepet, feher-fekete mikulast, es meg Milka-t fogok venni. Ennyi epp eleg lesz, es a cipobe se fer tobb.

2009. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha vesznek a kicsinek (8 hónapos), majd mi megesszük, vagy a nagy.

Úgyhogy vegyenek csak:-))

2009. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én veszek, még ha nem is eszi meg a gyerek, tetszeni fog neki. A mikulásnak ez a jelképe, 1 év mulva már ő maga is úgyis tudni fogja.
2009. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiam az első mikuláskor még nem egészen két hónapos volt csak, sőt, még másfél sem volt. Akkor persze nem kapott. Következő mikuláskor már kapott egy picike csokit, de amúgy mondtam mindenkinek, hogy inkább banánt, narancsot vegyenek, az is mikulásra való. Egy picike csoki még nem a világ, de kisgyereknél még nem kéne túlzásba vinni. Idén már lesz kicsit több csoki, de most is azért főleg gyümölcs lesz.
2009. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én veszek, és biztos kapunk is. Én is a jó minőségűre szavazok és biztos fog kapni belőle a lányom télapókor, persze nem töménytelen mennyiséget. De gondoljatok csak bele, mikor mi kicsik voltunk akkor sem múltak el az ünnepek csoki nélkül. Én speciel emlékszem és még most is jó érzéssel gondolok vissza azokra a gyerekévekre, mikor még nagymamám élt és mindig csokimikulás meg narancs, alma, dió várt az ablakba.

Azért persze a nagyon picik még várjanak egy évet nyugodtan a csokimikivel, de a nagyobbacskák kaphatnak egy két harapást.

2009. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!