Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon sok ez az összeg...

Nagyon sok ez az összeg gyerekenként teljes téli ruha készletre 51500ft/gyerek?

Figyelt kérdés

Bevásárolok a gyerekekre, erre az idényre nőttek ki mindenüket(melegítő, hujjú felső, bélelt nadrág, overál...)

Így fejenként 5melegítő, 5hújju, 5póló, 7-7atléta, zokni alsónadrág/bugyi, harisnya, 2overál, egy pár téli cipő/csizma, pizsi és egy gyerekre 51450ft lesz a kiadás. kb a fele megvan már.

Az ovis overált nem is biztos hogy újonnan szerzem be csak új árat ismerek azzal számoltam, a cipő is lehet tavalyi készletest kifogok jóval olcsóbban(tavaly is 2500ra volt leértékelve a bélelt téli cipője a gyereknek, mert utolsó pár volt)

Család sokalja, viszont mivel vigyáznak rá, és nem 4számmal de picivel nagyobbat vettem rájuk így lehet a köv télre nem kell vásárolni rájuk ennyi mindent(ez ugye cseppet sem biztos, nem erre utazok)


2013. okt. 13. 10:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez így teljesen megfelelö.
2013. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ha megengedhetitek magatoknak akkor jó, ha nem akkor nyilván sok. Én nem számolom össze, de szerintem én is elköltök ennyit.

Egyébként mi az hogy a család sokallja? Mégis ki? Én a férjemen kívül nem beszélem meg ezt senkivel és ha beszólnának sem érdekelne.

2013. okt. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem sok.
2013. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ennyi nalunk is siman elmegy, sot! Mondjuk csak 1 gyerek van. De mai arak mellett nem sok.
2013. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Férjem húzza a száját, mert minek annyi a gyerekekre.

Most már úgy fest egyenesbe jöttünk, havi kiadás ami minden hónapban kell(kaja, számlák) maradt 100, viszont az én bevételem 200 lett+ a férjem fizuja. És mivel nem havonta költök 100at ruhára, csak azt veszem ami kell(hiába jajjdecuki szekrénynek nem vásárolok feleslegesen) pótolandó(kinőtt cipő, kiszakadt ruha) bőven jut keret egy szekrényfrissítésre, ráadásul kell is. Nem járhat a gyerek 3/4essé zsugorodott nadrágban télen, vagy nyári nadrágban...

2013. okt. 13. 10:59
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
Igen sok, ez majdnem egy minimálbéres fizetés csak ruhákra.
2013. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Persze ezt a részét is tudom, hogy majd minimál bér, de ha azt veszem, hogy ha nem kapok turiban overált akkor akár 28e is lesz a 4overál ha nem több(és télen egy 3 és 4éves mi a frászt vegyen fel ha kimegy az utcára?), a két kiscipő a gyerekekre akár 15is lehet(szintén papucsban nem lehet vagy vászon cipőben, és nem is a 10/párokat keresem hanem a középkategóriás jóminőség alacsony ár))... Szóval majdnem csak az overál cipő kombó kiadja amit a gyerekere elköltöttem eddig.
2013. okt. 13. 11:22
 8/23 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, amennyi cuccot felsoroltál nem sok szerintem, ha kell, hát kell. Ha ki tudjátok fizetni akkor semmi gond.
2013. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hát soknak sok, de ha reális vagy és nem turiban vásárolsz, bizony ennyi. Az overálok minimum 6-7000, de inkább 10+ eleve.. A cipő, ha tényleg meleg és nem műanyag, még egyszer ennyi. Mondjuk 4 gyerek mellett azért csak kéne lennie kinőtt téli ruhának, főleg, ha vigyáznak rá, ahogy írod. Lehet, h a férjed is erre számított. Viszont az is biztos, h a férfiak jelentős része egyáltalán nincs azzal tisztában, mi mennyibe kerül, mindig csak a végén döbbennek meg..
2013. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem sok ennyi ruhára!
2013. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!