Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tini mamik, fiatal anyukák...

Tini mamik, fiatal anyukák veletek is így van?

Figyelt kérdés
Titeket is "megköveztek", lenéztek, hogy fiatalon szültök/szültetek? Nem tudom miért nem fogadja el a társadalom a fiatalabb anyukákat, persze itt nem a 14-15 éves rétegre gondolok. 18 évesen szültem és a bánásmód terhesgondozás alatt és szülés után is említésre sem méltó.Nem szeretnék magyarázkodni, nem vagyok tiniribi, együtt vagyunk a párommal, kislányunk minden megkap, önállóak vagyunk,külön élünk, mégis ferde szemmel néznek rám és a sorstársaimra.Miért van ez így? Soha nem lesz elfogadott?

2013. okt. 14. 18:22
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
47%
bezzeg 20 éve még az volt a normális, hogy 20 évesen már 2. gyerek jön. én 23 évesen szültem, és még néha én is éreztem, hogy úgy bámulnak, ferde szemmel néznek. volt, akinek a tekintetében azt láttam "szegény lány bekapta a legyet!" vagy "na ez se tudott védekezni!" pedig tervezett volt a babánk! na de ez van, ez ellen senki nem tehet semmit, egyszerűen csak nem kell vele foglalkozni.
2013. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
56%

Soha nem lesz elfogadott.Azért nézi le őket a társadalom,mert még egy árva napot sem dolgoztak.

Nincs munkája,lakása,pénze stb.

Az élet rendje az,hogy elvégzed az iskolát,tanulsz,szakmát szerzel dolgozol pár évet,megalapozod a jövőd,stabil párkapcsolatot építel és majd ha ez mind megvan jöhet a baba.

Miből éltek önállóan,külön?

2013. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
A párom nem tini, 22 éves, van munkája és volt is ezáltal van egy jó keresete, a lakást örököltük abba élünk.Rezsi nem sok, mert nem nagy lakás, így minden hónapban jól kijövünk.
2013. okt. 14. 18:31
 4/52 anonim ***** válasza:
35%

De te még az életedben nem dolgoztál,igaz?

De gyereket szülni,azt tudsz!

2013. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
49%

2.! miért kell ennek pont ilyen sorrendben történnie? mi baj van azzal ha valaki nem így halad? valóban nem dolgoztam még, csak nyári munkáim voltak suli közben. de van saját lakásom ( igen, apuci vette, és akkor mi van? ),és van egy párom aki dolgozik, és támogató szüleim.

1. voltam...

2013. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Én pl. nem így terveztem a sorrendet, DE abortuszellenes vagyok, és az is maradok, nem fogok elvenni egy ártatlan életet, ha 18 éves vagyok akkor sem. Főleg úgy, hogy maximálisan támogatnak a szüleim, párom és fel tudunk nevelni egy gyereket. Sok nő egyetemet végzett, mégse tud bánni egy gyerekkel. Miért olyan fontos a gyereknek, hogy hány egyenletet tudsz levezetni vagy mennyire tudod a fizikát?
2013. okt. 14. 18:37
 7/52 anonim ***** válasza:
37%

Azért baj,mert soha semmiért nem dolgoztál meg az életben.

Mindent a feneked alá toltak.

De ez mindenkinek a saját dolga.Ha neked így jó.

Nekem nem lenne az.Büszke vagyok arra hogy dolgozom,hogy a javaimat én magam szereztem.Engem örömmel tölt el az,hogy hasznos része vagyok a társadalomnak.

2013. okt. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
DE, most megdolgozok azért, hogy értelmes embert faragjak a lányomból. És 100x nehezebb munka mint bármelyik amivel a társadalom javára vagy!
2013. okt. 14. 18:39
 9/52 anonim ***** válasza:
38%

Talán azért fontos a tudásod,mert át kell adni a gyermekednek.És tudod 18 évig te fogsz vele otthon tanulni.

Egyenleteket oldani meg,segíteni a háziba.Ha valamit nem ért,elmagyarázni.Vagy majd azt mondod neki,hogy sajnos ezt nem tudom,mert anya nem tanult tovább...

2013. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Nehogy már egyetemet kelljen végeznem, hogy segíteni tudjam a gyerekemnek egy egyenletben. Ezt te sem gondoltad komolyan. A legtöbb nőnek érettségije van mégis fel tud nevelni 1-2-3 gyereket :)
2013. okt. 14. 18:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!