Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne, ha itt...

Szerintetek gáz lenne, ha itt neten venném fel a kapcsolatot a szülésznővel? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Nem volt fogadott szülésznőm mikor szültem, de akit kifogtam azzal maximálisan sőt még jobban meg voltam elégedve. Szerettem volna ezt neki egy kisebb összeggel (kb 20e ft-ra gondoltam) meghálálni, de a kórházban már nem sikerült elcsípni, azóta meg semmi időm nem volt ezzel foglalkozni, egy hónapja szültem. Most rátaláltam a neten, van egy honlapja. Gáz lenne, ha írnék neki és esetleg kérnék egy bankszámlaszámot? Vagy a beosztását kérdezzem és keressük meg személyesen a klinikán? Ez nem lenne olyan egyszerű a baba miatt... Szerintetek? Mit csinálnátok?
2013. okt. 15. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha egy hónapja szültél, akkor úgy is vissza kell menni kontrollra, akkor úgy időzíted, hogy a szülésznővel is tudj találkozni! Ha a nevét tudod, akkor rá tudsz kérdezni, melyik nap lesz bent, azt nem kell megemlíteni mi okból keresed és érdeklődsz.

Sok sikert!


Üdv két gyermekes Anyuka.

2013. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a doki magánrendelésére megyek vissza kontrollra, a kórház elég messze van, eléggé kiesik...
2013. okt. 15. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat biztos nem fogja neked megadni a bankszámla számat...... Ha ennyire nehézkes megoldani, akkor készíttess neki egy csokrot vagy egy ajándékcsomagot es szállítást ki - borítékkal együtt, vagy anélkül.
2013. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogja megadni a számlaszámát, küldj neki ajándékcsomagot, biztosan örülni fog és nem fogja kellemetlenül érezni magát. Ha írnál neki, csak visszautasítaná, akkor meg már tök ciki lenne rányomulni valahogy a pénzzel.
2013. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!