Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ügyeletes szülésznővel nem...

Ügyeletes szülésznővel nem tolakodó tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Fura kérdés és fra hozzáállás, de arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek nem tolakodó- e tartani azzal a szülésznővel a kapcsolatot, aki nem fogadott, csak ott volt a szülésen, és meg voltam vele elégedve? Nagyon hálás vagyok neki is, hiszen ott volt mellettem a dokival együtt, és szeretném ha ő is látná, hogy hogy nő a fiacskánk hiszen ő segítette a világra, és nekem ez nagyon sokat jelent. Szeretném a kapcsolatot tartani vele, 2 havonta gondoltam meglátogatni. Következő babához el is gondolkodtam rajta, hogy felfogadom, de ez majd az akkor helyzetünkön is múlik! Szerintetek nem ciki? Amúgy az Istvánba szültem Budapesten!
2012. aug. 25. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, biztos jó élmény neked hogy ilyen kedves volt

de neki nap 30 kismamát kell szüleszteni (csak írtam egy számot)


lehet hogy nem is emlékszik rád, meg az is lehet hogy nem is érdekled majd

2012. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
*minden nap
2012. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki.

Csak így találja meg az ember ki a megfelelő segítség!

Ha pénzt anno nem adtatok neki,én biztosan vinnék neki ajándékot,szerintem jól esne neki,még így visszamenőleg is.

2012. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló! Igazad van abba, hogy napi több kismamát szüleszt meg, de a látogatást nem is úgy gondoltam, hogy a legnagyobb meló közben ejteném meg!

Mikor a fiam 5 hetes volt, akkor jártunk a kórházba, így felmentünk hozzá (délután) és megismert, úgy tűnt, mint aki megörült, megnézte a picit és gyönyörködött benne! Nekem nagyon pozitív volt, és nem úgy érzem, hogy a pénz miatt csinálja! Köszi még egyszer a hsz!

2012. aug. 25. 16:13
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
De tolakodó.. Elnézést ha kemény vagyok. A gyerek fejlődését figyelje a védőnő, neki az a feladata. Én is nagyon rendes szülésznőnél szültem, nem is volt fogadott, ügyeletes, ráadásul ő vezette le majdnem végig a szülésemet...de eszembe nem jutna zavargatni, meg 2 havonta elmenni hozzá. (Minek amúgy is?)
2012. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves 3- as! Adtunk neki hálánk jeléül kis ajándékot, a babáról képet és pénzt is. (nem sokat, mert nincs miből)
2012. aug. 25. 16:15
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj, egyébként nagy a családod? Vagy egyedül vagy? Csak mert vmi oylasmi jön le nekem, hogy túlzott hálát érzel iránta, ami egy fals érzés. Világra segítette a babádat és kész, neki eza feladata. Ja, amúgy sok szülészeten van ilyen "babafal", ahol fényképeket lehet adni az ott születő babákról. Annyit tehetsz, h beadod neki, hogy tegye a falra. Annak biztos örül majd. És akkor neked is jó érzésed lesz, meg neki is:)
2012. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves 5- ös Válaszoló! Nem a baba fejlődését szeretném figyeltetni vele, hanem csak simán emberi kapcsolatot szeretnék fentartani vele, mert ennyire hálás vagyok neki! Mellettem csak ő volt ott végig, ugyanis sem a férjem sem senki más nem tudott bejönni velem, így vele csináltam végig az egészet, meg a végén a nagyon rendi fogadott dokimmal!
2012. aug. 25. 16:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi az első 2 szülinapján mentünk be az Imrébe a szülésznőhöz. Nagyon aranyos volt,s még 2 év után is emlékezett ránk. Úgy néz ki hogy a tesó uton van,mondta a dokim hogy ha szeretnénk Őt szüésznőnek akkor kb 4hó mulva(félidő tájt) keressük fel a szülésznőt. Nekem bent volt mondjuk édesanyám és párom is,de akkor is Ő adta a bogyókat és a rengeteg jó tanácsot. szerintem nagyon jó volt,s nem az volt mint az éjszakásnál,hogy na itt a ... doki elit betege aki már másodszor jön be a kórházba.Éjszaka 5kor mentünk be,s akkor még csak 3-4 percenként fájtam de szerintük nem lesz aznap baba. Mégis délben megérkezett.
2012. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Igaz, hogy én megfogadtam a szülésznőt,de mi tartjuk a kapcsolatot a közösségi oldalon. Mindig hozzászól a képekhez, meg ír levelet is néha. Én személyesen nem zavarnám, mert sok a munka a kórházban, örülnek, ha élnek. De a neten tartjuk a kapcsolatot.
2012. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!