Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajandekot lehet venni...

Milyen ajandekot lehet venni egy 4 honapos kislanynak?

Figyelt kérdés
Karacsonykor lesz 4 honapos es arra szeretnek majd vmilyen ajandekot venni. Vmi keszsegfejleszto jatekot lehet majd venni?
2013. okt. 16. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem mind a 2 gyerekem 4 hónaposan az üres flakonnal voltak el a legjobban.Én ilyen korukban jobban örültem 1 csomag pelusnak, vagy popsitörlőnek.Ilyen korban szerintem még nem érdemes nekik venni semmi ilyesmit.De ha mondjuk gondolsz a későbbi időkre is, akkor valami zenélős valamit ajánlanék.Nekünk van FP tanuló laptopunk.6 hónapos kortól ajánlott, és a 2 éves lányom, és a 10 hónapos fiam is előszeretettel nyomkodja(Van FP tanuló kutyánk is, de attól valamiért mind a kettő fél..).Esetleg még valami fürdős játékot, vagy rágókát mert az jó ha jön majd ha foga.LABDA!!Az nálunk nagy sláger.Konkrétan ennek köszönhetem a fiam mozgásfejlődésének nagy részét.

Egyébként játékboltban simán kivannak írva korcsoport szerint a játékok.Ott körül lehet nézni, hát ha megakad a szemed valami jón. :)

2013. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam most négy hós.Leírom neked miket szeret,hátha találsz benne jó ötletet. Rágókák,csörgők,bébitornáztató,sípolós-színes ilyen fürdő könyvecske-az a puha,hirtelen ennyi :) De amúgy mindegy neki csak a szájába vehesse :D
2013. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fakopáncsból vennék neki valamit. Én személy szerint amúgy is jobban rajongok a fa-, vagy textiljátékokért. Nem veszünk műanyagot. A honlapjukon korcsoportra vannak bontva a játékok. Ha nem is onnan veszel, talán kaphatsz ötletet.
2013. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csörgő amit lehet rágni, kelj fel "Jancsi".
2013. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a tippeket! Igazabol karacsonykor lesz 4 honapos a pici es arra vmi "nagyobb" ajandekra gondoltam mint egy csorgo. Ezek latogatoba nagyon jo otletek. Viszont az a laptopos jatek nem rossz. Igaz h csak kesobb fogja tudni hasznalni, de egy 4 honaposnak nem egyszeru vmit is venni amivel tudna jatszani.. nem vok jartas ebben. :-)

Varok meg tippeket! :-)

2013. okt. 16. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!