Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem nő a kislányom haja...

Miért nem nő a kislányom haja normálisan? Lehet e ezellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

Egy éves és két hónapos lány gyermekem van és fúrcsálom, hogy a hajacskája nagyon gyér. A feje felétől (hátra felé) ott olyan 2-3 cm lehet (de ott is elég ritka), de elől szinte kopacka :)

Voltatok e hasonló helyzetben a gyermeketekkel? Van ötleteket, hogy mi lehet a gond vagy mit lehetne tenni? Aggaszt. Annyit hozzá tennék, hogy az édesapja is kopaszodik, ill. már jobban szerintem nem fog :)



2013. okt. 18. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Másfél éves koromig kopasz voltam, most dús, hosszú hajam van. Nem lesz gond, ez még csak babahaj, nem marad kopasz. :)
2013. okt. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,majd megnő a kislányod haja.Nekem ugyan fiam van és jövő hónapban lesz egy éves,de ő is szinte kopasz,ráadásul az a kicsi haja,ami van,az is szőke,így ha távolabbról nézed teljesen kopasznak tűnik.

Anyum mesélte,hogy nekem is és nővéremnek is nagyon nehezen kezdett el nőni a hajunk.Ma már mindkettőnknek szép,sűrű hosszú hajunk van.

Tehát,ha egyébként egészsésges a lánykád,akkor emiatt nem kell aggódni! :)

2013. okt. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm a megnyugtató válaszotokat. A gyermek egyébként igen, egészséges és virgonc :)
2013. okt. 19. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!