Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16hos kislanyom nemhajlando...

16hos kislanyom nemhajlando normalisan enni, meg reggelsem, mikor felebred ehesen. Valaki meg van igy?

Figyelt kérdés
csak hulyesegeket akarna mindig.Sajt meg gyumolcs manias, de a fott etel az valahogy nem johet szoba.
2009. júl. 3. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én odaadom neki, amit én neki szánok kaját, ha nem kell neki, akkor nem éhes, mehet játszani. Ha éhes, egye azt.


Hidd el, hogy a 3. étkezésnél már tényleg éhes lesz és megeszi. Éhen halni nem fog, ne aggódj. Még egy gyereket se láttam önként éhen halni :-)

Ha engedsz neki, akkor 2 hét múlva már csak csokis kekszet lesz hajnaldó enni ebédre. Jó, most túloztam, de érted a lényeget...

2009. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy hagyd. majd megéhezik, és akkor már megeszik bármilyen ételt, amit tálalsz neki. most kell megtanulnia, hogy főétkezés a főzelék, vagy a hús, vagy az akármicsoda. van reggelizés, vacsorázás. És fontos, hogy lássan tőletek is azt, hogy leültök, reggeliztek, vagy vacsoráztok. még ha nem is eszik, valahogy próbáld rávenni, hogy maradjon az asztalnál addig míg ti esztek. meg fog jönni az étvágya, és lehet hogynem a sajátjából, hanem éppen a tiedből akar majd enni néhány falatot, de legalább eszeget.
2009. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 14 hós lesz, de ugyanazt csinálja. Gyümölcsön ill. gyümilén él. Nagyon kiakasztó!
2009. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!