Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen lesz az élet...

Tényleg ilyen lesz az élet miután az embernek gyereke lett?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 19. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utána képekkel nagyjából egyet értek, persze kissé eltúlzottak. Együttlétre is lehet sort keríteni, bár valóban inkább a hálószobában, mint a kocsi hátsó ülésén. Nekem az a véleményem, hogy akkor kell gyereket vállani, amikor az előtte képek már nem így néznek ki. Ha már kinőttél az igazán vad bulikból akkor nem olyan nagy a kontraszt és nem megvisel a gyerekvállalás, hanem boldog leszel a családoddal.
2013. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyjából ilyen
2013. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lesz amilyenre alakítod. Talán csak jobban kell tudni szervezni.
2013. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos vicces túldramatizálás és általánosítások tömege.
2013. okt. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

attól függ, hány gyerek van, és mennyi külső segítség, ill. apa mennyit dolgozik, mennyit van otthon.


Nekünk három gyerek, nagyon sokat dolgozó férj és minimális segítség mellett bizony ilyen. :) Kivéve, hogy én nem tudok eljárni tornászni, és uram nem alszik el rajtam, örülünk, ha van lehetőségünk együtt lenni.

2013. okt. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

NEM!!!

3gyerekünk van, de a szex ezerszer jobb lett, mint előtte volt.

2013. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annak, aki hagyja, igen.
2013. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Persze hogy a gyerek válallás lemondásokkal és áldozatokkal is járnak de sokkal többet kapunk vissza mint amennyit veszítünk.
2013. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem attól,hogy van gyerek még nem halsz meg,tehát szerintem ez túlzás teljes mértékben,lehet kicsit változik az élet több szervezést igénye,de nem borul fel teljesen normális esetben.
2013. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt én is megosztottam a face-en. Igen, ilyen lesz! Vagy 20-an írtak is hozzá, hogy de jó, tényleg így van! De ez nem rossz csak más! A gyerekek mindenért kárpótolnak. Én pl. nem is emlékszem milyen volt nélkülük! Mit csináltam amikor szabadnapos voltam? Most nincs olyan, hogy szabadnapom van de nem bánom! Nem lett rosszabb az életem, sőt!! Csak más lett! Most lett az igazi! Így lett értelme!

2 és 5 éves gyerekek anyukája

2013. nov. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!