Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ők is megkomolyodnak majd, és...

Ők is megkomolyodnak majd, és nekik is lesz majd gyerekük, ők is felelősségteljes anyák lesznek?

Figyelt kérdés

Nehéz elhinnem. Pár ismerősöm 20 évesen ilyen önző, csak magára gondoló, mindenkit lenéző, beképzelt bulizós divatcicababa. Nekik a mostani fontossági sorrend, a bulizás, cigi, alkohol, pasizás, trendin öltözködés, divatos telefon, Facebook, smink.

Nekem ezzel nincs gondom, azt csinálnak amit akarnak, de nem tudom elhinni, hogy Ők majd lesznek terhesek, és gyerekeik lesznek, akikről úők önzetlenül(!) gondoskodnak.

Olyan beképzelt egy némelyik, meg félti az alakját, meg hogy csorgassák rá a pasi a nyálukat, hogy nem bírom elhinni, hogy terhesek lesznek, és szűlni fognak.

Nekik fontosabb a jó alak, mint hogy gyerekük legyen. Hallani se akarnak családról meg gyerekről. A gyerekeket nem is szeretik, idegesítő kis "görcsnek" mondják...


De azt mondták megkomolyodnak majd, majd rájönnek, hogy jó a gyerek, meg fontos, és akkor majd nem a bulizás lesz a fontos, meg a pasizás, hanem a család.

Ez igaz?

De annyira önző személyiségük van, hogy nem hiszem el, hogy Ők szeretnénerk másról gondosokodni...



2013. okt. 19. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a való élet formálja a személyiséget. Amikor saját magukat tartják el teljes mértékben, dolgoznak, háztartást vezetnek és maguk élnek, változnak is. Egy idő után ki lehet égni a bulizásban és pasizásban is. (Egy unszimpatikus ribi voltam 20 évesen, szóba sem állnék a mai tudatommal azzal a ....!) De nekem sok észhez térítő esemény volt az életemben, mire megtanultam, mi az igazán értékes. Remélem, nekik nem lesz ennyi. Van, aki változik, megedzi az élet, és van, aki nem. Olyat is ismerek, aki harminc felé is csak akkor hajlandó szülni, ha a férje kifizeti a korrekciós műtéteket, és mert "najó, végülis", és nem azért, mert igazán vágyik babára. A szeretet is kérdéses, kinek mit jelent. Egyszer olvastam egy idézetet, amit olyankor, amikor számomra "érdekes" kapcsolatokat látok, fel szoktam idézni: Az, hogy valaki nem úgy szeret, ahogy szeretnéd, nem jelenti, hogy nem szeret szíve minden szeretetével."

Tőlük ennyi telik, talán ez a max.


Hogy mit hoz nekik a jövő, majd meglátod. N30

2013. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen ezzel semmi gond. akkor van baj ha valakinek 30 évesen is ez a sorrend. Én 29 vagyok nem egy ilyen bulizós lányt ismerek aki mostmár gondos családanyák, feleségek. Akkor kibulizták amgukat, éltek most meg már felnöttek. Persze van olyan is aki ugymond sosem nő fel, de a legtöbbnek azok közül is lesz gyereke, lehet nem ö lesz az ösanya tipus de ettől még felneveli rendesen azt a gyereket.
2013. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem voltam ilyen de nem bírtam a gyerekeket.Most sem mindet.A sajátomat imádom.
2013. okt. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy az ilyen emberek szoktak elválni és egy dolog, hogy lesz gyerekük, de nem biztos, hogy boldog gyerekkora lesz.

Persze nem 100%, hogy minden bulizós "cicababa" rossz anya lesz, de elég valószínü

2013. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En pont ilyen voltam :)))

De egy ido utan mindenki felno, en is felnottem :) 12 eve ismerkedtem meg a ferjemmel, a 7. evben hazasodtunk ossze, es most itt szuszog az olemben a ket honapos kislanyunk :)

Mi mindketten nagyon onzo emberek vagyunk, de szeretjuk egymast, es ha valakit szeret az ember, akkor hajlando kompromisszumokat is kotni.

Bevallom nagyon hianyzik a 3hetente fodrasz, pedikuros, hianyzik a muszempillam, de majd idovel ujra tudok a kulsosegekkel is foglalkozni.

Jahh, es imadom, ahogy ranknevet a kiscsajunk, feledtet mindent :)))

2013. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!