Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem kedves, felelős...

Tudnátok nekem kedves, felelősségteljes, megbízható (magán) nőgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pilisvörösváron lakunk, így ez a környék, illetve a II-III. kerület jöhet szóba. Magánrendelést keresek, extra kívánalmam, hogy az illető orvos ne a Margitban praktizáljon szülészként :)


Tudnátok ajánlani valakit? A doktornő, akinél a fiam született, már nem itthon dolgozik :(


Köszönöm előre is!


2013. ápr. 25. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Amit én ajánlani tudok az a 12. kerben van:

[link]

2013. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a Mammut mellett lévő Szent Ferenc Egészségügyi Központba jártam dr. Kollár Zoltánhoz, nagyon kedves, aranyos, figyelmes, lekiismeretes, jó szakembernek tartom. A babát csak azért nem nála szülöm, mert elköltöztünk a környékről, és nagyon sokat kellene utazgatnom...

[link]

Csütörtökönként rendel, helyben van az ultrahang is.

2013. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dr. Győri Attila, és a Péterfyben dolgozik. Mondjuk a IV. ker.-ben van magánrendelése, hozzá járok terhesgondozásra. Tapasztalt, megfontolt, megnyugtató, én csak ajánlani tudom. (Ja, és nem mellékesen az árai sem elszálltak).
2013. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinte minden SZTKs orvosnak van magánrendelése. Szerintem menj el párhoz a II. vagy III. kerületi SZTK-ban és amelyik szimpi kérdezd meg hogy van-e magánrendelése, vagy neten is utánanézhetsz egy pillanat alatt, és legközelebb oda kérsz időpontot. Én nem annyira javaslom az orvosajánlást, mert mindenkinek más jön be, valaki az egekig magasztal egy orvost, míg más meg óva int tőle. Szerintem teszteld magadnak melyik jó:)
2013. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én őt ajánlom, II. kerületben van a magánrendelése:

[link]


egyébként pedig a Honvéd kórházban van a rendes rendelése. Nagyon korrekt doki, és maximálisan meg voltam vele elégedve. Márciusban szültem nála, és hozzá is jártam terhesgondozásra.

2013. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nincs ingerenciám tesztelgetni, azért is írtam le az elvárásaimat (jaj de furán hangzik :D), energiám meg végképp nincs elmenni az összes sztkba (ahonnan el is hajtanak, ha nem vagyok kerületi lakos - tapasztalat) és minden dokihoz időpontot kérni :)

2013. ápr. 25. 13:46
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Én jelenleg dr. Márkus Lászlóhoz járok. Irtó szimpatikus, nem pénzéhes, mint ez előző dokim. Mindig segít, bármikor hívhatom. A magánrendelése a 11. kerületben van, Kosztolányinál, és a Jánosban szülök nála :) Ha bármilyen infóra van szükséged írj rám nyugodtan :)
2013. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!