Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit igyon egy 10 hónapos...

Mennyit igyon egy 10 hónapos baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kisfiam 10 hós 10.5 kg . Mennyit igyon ha ennyit eszik?:

Reggeli:tápszer 200ml

Tízórai:kb 170-200ml gyümi

Ebéd:üveges babakaja: 170 , 200ml

Uzsonna: Sinlac+gyümi: 200ml

Vacsi:200ml táp.

(van amikor kicsit többet/kevesebbet eszik)

Ehez iszik kb 500ml teát(hiába a vízzel kezdtük régen nem iszik inkább csak ne kelljen vizet innia) Ez így jó?Egyszerre van amikor felkelés után képes benyomni 100ml teát de van amikor csak kiköpi.



2013. okt. 19. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Atyaég,untig elég :) az én fiam 13 hónapos,este-reggel 270-200 ml kakaót iszik,napközben kb. másfél-2 dl vizet.
2013. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bőven elég.

A lányom 10,5 hónapos és jó, ha fél dl vizet megiszik egy nap.

Igaz, én a tápszerét és a főzelékeket is direkt hígra csinálom, hogy legyen benne folyadék.

2013. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm a válaszokat . Valahol olvastam , hogy 700-800ml-t !!! kellene meginnia. Kicsit megijedtem de így már nyugodt vagyok:) Igazából Én is sokat iszom , kb 3litert naponta. Olyan cuki: mikor látja , hogy Anya iszik neki is kell:)
2013. okt. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!