Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj ha nem kap még sokfajta...

Baj ha nem kap még sokfajta ételt babàm?

Figyelt kérdés
8 honapos,de napi egyszer vàltok ki étkezést.Àltalàban gyümölccsel,de néha üveges husos bébiétellel.A nap többi része mind tàpszer,persze közte kap babakekszet.Nagy baj,vagy elég most elkezdeni a 2 étkezés kivàltàsàt?
2009. nov. 12. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
hat...nem tudom szerintem ha tapszeres mar ehetne sokmindent.reggel es este eleg a tapi 8 honaposnak
2009. nov. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már négy hónapja elkezdtem átszoktatni a fiamat,aki most kilenc hónapos.Mostanra már darabos ételt ehet,és eszik is.Megeszi többek között a vajaskenyeret,a pörköltet,rizst,felvágottat,....és nagyon elégedett,gyönyörűen fejlődik.
2009. nov. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pörköltet még nem adok,az zsiros,megterheli a pocakjàt,viszont hust tölem is kap az asztalrol,de csak csipegetek neki.Az enyémnek még nincs foga,félek a darabostol.Azért probàlkozok.Köszi:)
2009. nov. 13. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is uyganígy vagyok, csak az enyém anyatejes. Ebédre főzelék v. gyümölcs hússal ,napi 4x cici

Néha babakeksz ,vagy ha én eszek olyat Pl banán,a kkor adok neki belőle.

Délutánonként kap egy kis gyümölcslevet 2 szoptatás között.

Tejterméket még nem kap.

2009. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

előző

Enyémnek sincs foga.

2009. nov. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok,akkor nem vagyok egyedül.)Köszi a megnyugtatàst!
2009. nov. 13. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!