Kb mennyi köbmèter vìz fogy el egy hònapban egy 3 fös csalàdban ahol mindenki minden màsnap zuhizik, a gyerek viszont kiskàdban fürcsizik? Ès ez kb mennyi fizetnivalò havonta?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mi minden nap zuhanyzunk legalább egyszer, de nyáron többször.... Hárman vagyunk, két felnőtt egy gyerek ( ő fürdik minden este, napközben minden játszótér után zuhanyozik) és 10-12 köbméter így. Bár én szeretem folyatni a vizet....
2011. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%

Minden játszótér után zuhanyzik???? Jesszus lassan nem vízre hanem börregeneráló krénmre, meg börgyógyászra fogsz fizetni


Párom gyorsan zuhanyzik, a gyerek nagykádban fürdik, én kb 15 percig zuhanyzom, mosogatógép mos, de szerintem max 5-6 m3 fogy. annál tuti nem.

habár nincs kertünk.

2011. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Mi négyen lakunk a fiúk minden este vagy fürdenek, vagy zuhanyoznak. Mosok szinte mnidnennap és, megy a mosogató gép is. Mi a férjemmel zuhanyzunk és nem fogy el 1 hónapban 6-7 köbméternél több:)

Van ,hogy 3 hónapig nem fdizetek leolvasás után ... 9 köbmétrre vagyunk kalibrálva..... 5626 ft egy hónap amikor fizetek.

2011. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden játszótér után zuhanyozik... Két éves, a játszótéren tele lesz minden homokkal, ebben a nagy melegben rá is ragad a bőrére, ami nem túl kellemes érzés, és a koszt sem szeretem, ami így keletkezne a homoktól a lakásban, ill. ebéd után piszkosan be nem fektetném az ágyába. De szerintem ez a normális, a játszótéren nem egy anyukától hallottam, hogy mennek haza, és ebéd előtt egy gyors zuhi.... Te piszkosan befeküdnél az ágyadba? Vagy te jól érzed magad izzadtan és homokosan?????
2011. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mi hárman vagyunk. Kislányom kis kádban pancsizik, mi apával a nagyban, MINDEN NAP!:) Hetente legalább 3szor mosok, és általában folyó víz alatt mosogatok. Kéthavonta olvassák le az órát, így fizetünk kb. 12-13 köbméterért. Tessék osztani.:)
2011. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Hárman vagyunk, a férjem és én minden nap zuhanyozunk 1X, az egy éves gyermekünk minden nap kiskádban fürdik. Plusszban csak a napi konyhai használatra megy a víz, meg a mosásra, - kb heti 2-3X mosok, a gépem 51 litert fogyaszt/mosás. Így már 1 éve tartjuk a 6 köbmétert/hó. Én ezzel nagyon elégedett vagyok. :)
2011. júl. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Megint én. Ez nálunk 1800 ft/hó, és 2600 ft a csatorna/hó.
2011. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

fürdünk (4-en), locsoás, medence a kertben, a héten min4x megy a mosógép 2 havontafizetek 26m3 átalányt, ez 6500ft, elszámoláskor van, hogy kb 1 havi díjat rá kell fizetni



a minden másnap zuhanyozást nem értem

2011. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Mi 5-en vagyun

Minden este locsolunk,fürdünk,én minden wc után popsit mosok.Naponta megy a mosógép, mosogatógép.

Így 3 havi 15 ezer ft

2011. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
mert mi csak telen vagyunk otthon.mi a felsö emeleten ,anyuek alul laknak.ök ätalänyt fizetnek kb 5-6000 ft ot es amikor otthon vagyunk,en fizetem ezeket + a vegen kijön meg 20-25000 ft fizetni valo.ezert kerdeztem mert en soknak talälom es sosem tudjuk kiszämolni hogy mi mennyit fogyasztunk.különben en is kb 3* mosok hetente de a takarekos programon...
2011. júl. 19. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!