Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki különleges nevet adott a...

Aki különleges nevet adott a gyermekének, miért döntött így?

Figyelt kérdés
2013. okt. 23. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi számít különlegesnek? A mi kislányunk Kira, bár nem igazán különleges, de nem is régi. Az idősebbek nem értik meg a nevét. Azért adtuk ezt, mert ez a név tetszett és nagyon illik a kislányunkhoz, aki 3 éves múlt.
2013. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ez a nev tetszett a legjobban, a becezesevel egyutt.
2013. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak a Leon nevet adtuk. nem tudom hogy különleges-e.. megláttam és beleszerettem a névbe, és a vezetéknevével is passzol.:)
2013. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi számít különlegesnek?
2013. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez tetszett Kiara a neve az idősebbek Kira-nak értik, Nincs sok ebből a névből a kicsi Linnea ennek sok a becenév lehetősége és még soha nem hallottam! Sosem szerettem a tömeg neveket azert valasztottam vmi különlegeset!
2013. nov. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!