Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek a 2-3 éves gyermekének...

Akinek a 2-3 éves gyermekének volt valami különleges szokása a délutáni alvásánál? Hogy alakult ez, amikor oviba került és ott kellett aludnia?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értünk ezalatt konkrétan.Én lányom csak simogatásra aludt el délután.óvó nénik mindenkit aki ilyen végigsimiznek...most középsős,most is simogatják
2013. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az én fiam(3éves) kiskora óta csak úgy alszik el,ha morzsolja a fülünket közbe.(aki éppen mellette fekszik,mert egyedül nem alszik el)

Féltem is mikor bekerült bölcsibe mi lesz,mondtam is a gondozónőknek,azt mondták ne aggódjak emiatt.Az első alkalommal mellé feküdt,a fiam neki is elkezdte söndörgetni a fülét,de a gondozónéni csikis volt,aztán egy nagy röhögés lett belőle...onnantól kezdve egyedül aludt el a bölcsibe,és a saját fülét morzsolta.

Most kezdte az ovit,ma aludt ott először,egyedül aludt el :) de itthon még mindig a mi fülünket gyöntöli...

2013. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!