Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Furcsa vagy itt ez "állandó"?

Furcsa vagy itt ez "állandó"?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje észreveszem, hogy vannak a babás oldalon notórikus beírók, akik feltesznek egy kérdést, jön rá 1-2 válasz, és arra se méltatják az embert, hogy odategyék , hogy "köszi". Nekem olyan, mintha valaki csak a kérdések miatt írná be, fikcióból. De ha valaki "sötét", mint pl. én válaszolok rá, olyan rossz, hogy ott tátong az üres kérdés. Pedig sokszor "értelmes", amin el lehetne indulni. (Nem ilyen, hogy "milyen pelust használtok") stb.

Bocs , ha kiakadtam, tudom nem kötelező a kérdésekre válaszolni, csak amikor én kérdezek az esetek 99%ban preferálok, vagy legalább pontozok.....


2009. nov. 13. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos tényleg igy van.Én pl ha kérdezek mindig megköszönöm a válaszolóknak h hozzátettek valamit a saját tudásukból.Mondjuk én pontozni általában felfelé pontozok hisz mindenkinek van 1 véleménye és ha esetleg ellentétes a szokottól valakinek az is lehet hasznos de azért vannak olyanok akik sajna csak hülyeséget magyaráznak.Amúgy ha én kérdezek úgy eltud szomoritani ha nem kapokválaszt rá pedig nem szoktam hülyeséget kérdezni:)
2009. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ja... én szoktam a "0" válaszolósok kérdéseit is figyelni, és 1-2 megtetszik. Jópár esetben megköszönik a "választ", de az módfelett kíváncsivá tesz, hogy aki feltesz egy kérdést, miért hagyja ott, mint kutya a ...:)
2009. nov. 13. 10:19
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok én is szeretném tudni.De lehet azért mert nincs gép közelben vagy nem tudom....
2009. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, de másnap visszanézem a kérdést, és akkor sincs reagálás. Felteszi , és otthagyja...
2009. nov. 13. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nekem nem mindig sikerül válaszolni.

Van, hogy a kérdés feltevése után másnapig nem is jutok el a gépig. Ami nem baj, ha nem sürgős a dolog.

Rém egyszerű oka van: van gyerekem, segítek a férjemnek a munkájában, elég nagy társasági életet élek és háztartást vezetek.

De mindig megköszönöm a válaszokat.

Legalább utólag.

Gondolom aki válaszol, az bejelöli a kérdést, hogy értesítést kapjon róla. Én be szoktam.

2009. nov. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam szerintem berögzült dolog lehet már, hogy néha nem írok kommentet a kérdésemre kapott válaszok után. Amikor én elkezdtem használni az oldalt, nagyon sokáig úgy volt, hogy csak annyit lehetett csinálni, hogy kiírom a kérdést, aztán elolvasom a válaszokat. Nem volt komment írási lehetőség, sőt, választ is csak egyszer lehetett írni egy embernek. Azzal indokolták, hogy így próbálják megakadályozni a vitákat. És én ezt nagyon megszoktam.
2009. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na így már érthető, köszi! :)
2009. nov. 13. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy a kérdés után akartam odaírni, hogy 'köszi', erre visszadobta a gép, hogy 'nem kell megköszönnöd'. Ja, mondom, itt ez a szabály... (de azért meg szoktam köszönni a kommentben.)

Ha már itt tartunk, én tudod mit nem értek? Mire jók az olyan kérdések, amik mintha közvélemény kutatás céljából készülnének, pl. Kinek mennyit vigyáz a nagyi a babájára, Ki mennyi időt tud a baba nélkül tölteni, stb. Ettől most okosabb lesz!? Magáról pedig nem ír semmit. Ilyen esetben megmagyarázhatná, hogy 'azért kérdezem, mert nálunk....' Vagy én gondolkodom furcsán?...

2009. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!