Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másodfokon elutasitott gyermek...

Rolando kérdése:

Másodfokon elutasitott gyermekétkeztetés! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni a kérdésemmel kapcsolatban. Szóval a helyi önkormányzathoz idén májusban beadtuk az óvodás kislányunkra kért rendszeres gyermekétkeztetés hozzájárulást. Az önkormányzat elutasította, azzal a kifogással, hogy a család összbevétele az adott hónapban 124e ft volt. Sajnos következő hónapban egészség károsodás lépett fel nálam igy, bérpótló juttatást kértem az önkormányzattol mert dolgozni nem tudtam. Másodfokon is beadtuk az óvodai étkeztetésre a kérelmet(korházi zárójelentésem csatoltam és egyuttal beadtuk az egyszeri gyermek támogatást) mert a család bevétele drasztikusan csökkent. Az egyszeri támogatást megkaptuk, de a rendszeres óvodai étkeztetést nem. A kifogásban az állt, hogy a kezelésemre szóló zárójelentést nem vették figyelembe illetve, hogy a család bevétele csökkent azt sem. De kérdem én, ha az egyszerire jogosult vagyok akkor a rendszeresre miért nem? Illetve ez esetben mit tehetek? 1ovodás gyerekről van szó egyszerűen nem értem azokat akik e fajta döntéseket hoznak..

2013. okt. 29. 07:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Annyit olvastam róluk, hogy bele vagyok kavarodva, de akkor inkább bemegyek és megkérdem személyesen, hogy működik pontosan és mik a feltételek.
2013. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!