Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mennyit neteztek...

Anyukák, mennyit neteztek naponta? Mennyi idős a gyereketek/babátok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Hű, szerintem napi 5 órát biztosan a gép előtt vagyok.

11 hónapos a lányom.

2013. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos,este miután lefekszik,akkor szoktam netezni kb 3 órát, meg napközben megnézem az e-mail-jeimet, 2-3-szor.
2013. okt. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokat, 3 éves.
2013. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zabmester ***** válasza:

Órára pontosan nem tudom megmondani. Ha itthon vagyok, akkor reggel bekapcsolom a gépet, este meg kikapcsolom. Jó, ha elmegyünk itthonról, akkor lecsukom :) De nálam ez úgy van, hogy bekapcsolom, akkor nézek ezt-azt, aztán ha mosogatok vagy főzök, akkor benyomok valami sorozatot (a konyhában van a laptop általában), aztán ha máshol van dolgom, akkor csak emiatt nem kapcsolom ki. Néha ránézek, kész. Ha leülök fél órára, akkor netezek, aztán megyek tovább.

Viszont ha dolgozom, akkor kevesebbet, bár időm lenne rá, de a munkahelyi gépet nem szívesen kapcsolom be, amilyen lassú, csak ha tényleg meg kell valamit néznem, akkor utána még pár oldalt megnézek, ami érdekel, de aztán kapcsolom is ki.

6 éves fiam van.

2013. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
3 hónapos a babám. kb heti kétszer, maximum háromszor tudok mellette netezni, akkor se túl hosszú ideig.
2013. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Max. 2-3 órát. A délutáni alvásnál szoktam egy kicsit, meg ilyenkor este miután elalszik. Néha napközben felnézek, ha keresek valamit, pl. vmi receptet, vagy ha valakitől üzit várok (bár ezt általában telefonon nézem meg). 14 hónapos a fiam
2013. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

9hónapos a babám. Napi 3x netezek. Délelőtti, délutáni alvásakor, ill.este, amikor elalszik.

Mellette nemtudok, ha meglátja, hogy bekapcsolom a gépet, megvadul :D

2013. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egész nap be van kapcsolva a gép általában, mert ha valami eszembe jut, azt rögtön meg kell néznem, különben elfelejtem :) De nem szoktam huzamosabb ideig előtte ülni, csak pár percekre. Miután lefekszik, nézek 1-2 sorozatot rajta, míg el nem alszom.:) Napközben max. 1-2 óra lehet összességében. 2 éves.
2013. okt. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!