Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyagi okok miatt nem vállalné...

Anyagi okok miatt nem vállalnék-nevelnék gyereket ebben az országban. Szerintetek én vagyok az oka hogy nem lesz nyugdíjatok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem te vagy az oka.
2013. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem :D ez milyen egy kérdés....
2013. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
hát persze, hogy te! remélem, most jobb
2013. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Neked sem lesz itthon.
2013. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Hát, ez a két dolog nekem eszembe sem jutott. Még ha mondjuk az elsővel egyet is értek, kit érdekel a másik. A te döntésed! ha nagyon pesszimistának akarnék tűnni, az így sem lesz. A mai szaporulat értelmesebbje el fog húzni innen, a barnábbik fele meg eddig se az államkassza növeléséről volt híres!
2013. okt. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Annak nem Te vagy az oka.. Mellesleg elég buta kérdés.
2013. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Általában a családok nem azért vállalnak gyereket, hogy majd legyen nyugdíjuk.Jobb is annak a meg nem született gyereknek, hogy nem vállalod.
2013. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát pedig azzal vádolják a családosok azokat akik nem akarnak vállalni gyereket, hogy akkor miattuk nem lesz nyugdíjuk...és hogy fizessenek agglegényadót.


Az nem probléma hogy nincs pénzem felnevelni? Én is alig élek meg a keresetemből. Azt a gyereket fel is kell nevelni. Elvileg ők a szerencsésebbek nem én.

2013. okt. 31. 15:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem pont nem érdekel, hogy ki miért nem csinál(tat) magának gyereket.

Máshol sincs kolbászból a kerítés. Állami nyugdíjra alapozni meg ettől függetlenül is butaság szerintem. Más országokban sem abból élnek az idősek amúgy. Lehet, hogy nem ekkora az általános csóróság néhány másik országban, de "ingyen" semmi sincs másutt sem.

2013. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A nyugdíj kérdés nem csak ezen múlik. Viszont a népesség csökkenésének oka leszel.
2013. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!