Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam 1 tesztet...

Tegnap csináltam 1 tesztet negatív lett! Jövőhéten kéne megjönnie, de a melleim feszülnek és pár napja szivárog a melleimből valami! 1 éve nem szoptatok! Lehet ez baba attól hogy tegnap még negatív lett a teszt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem egy kis hormonzavarod lehet.Persze benne van a baba is a dologba, de nővéremnél ugyanigy volt.Ha sirni hallasz gyereket nem érzed ugy hogy megindult a tejed?

De ha már nem szoptatsz és tejszivárgás tapasztalsz keresd fel az orvosod, mert szerintem ez hormonzavar.(gyakran megeseik szülés után ne aggódj)

2012. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jövőhéten kellene megjönnie, akkor a teszt még nem mutat semmit.

Nekem is volt ilyen egy hónappal ezelőtt. Én is vakartam a fejem. Teljesen megegyeztek a tünetek, mint az első terhességemnél.

Nem lett belőle semmi. Lehet már én is bebeszéltem magamnak.

15 hós most a kislányom.

2012. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Nekem is néha olyan érzésem van, mint amikor tele a cici tejcsivel és mindjárt el kezd spriccelni.

Azt mondta anyukám, ez az érzés örökre megmarad.

Neki, ha eszik, iszik, utána mindig ilyen érzése van és 28 évvel ezelőtt szült.

Érdekes az emberi szervezet.

2012. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!