Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha bimbóvédővel szoptatok, de...

Ha bimbóvédővel szoptatok, de egyszer-egyszer cumisüvegből kap enni a baba (pl. nagyira kell bízni, stb. ), akkor is cumizavaros lesz, vagy a bimbóvédő közelebb áll az üveghez, mintha közvetlenül ciciből szopizna?

Figyelt kérdés
Mi pohárból vagy kiskanállal adtunk eddig neki kis vizet, vagy tejet, de lehet akire bízom, nem tudja abból etetni majd.
2012. ápr. 29. 10:13
 1/1 Sókristály ***** válasza:

Egy-egy alkalomtól nem lesz cumizavaros, és az is tény, hogy a legtöbben nem tudnak kiskanálból, pohárból babát etetni.

Az már más kérdés, hogy a kicsi tud-e cumisüvegből enni. Az enyém nem volt rá hajlandó, így amikor néhány órára magára hagytam, apa igencsak megszenvedett vele. Próbáljátok ki, mielőtt élesben a nagyira bízzátok.

A bimbóvédőről nem gondolom, hogy zumizavart okozna. Én is sokáig használtam, és nem volt gond belőle.

2012. ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!