Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermektelenek kéretlen tanácsai?

Gyermektelenek kéretlen tanácsai?

Figyelt kérdés
Mit szóltok, amikor olyanok adnak több gyermekes anyukáknak gyereknevelési tanácsot, akiknek nincs gyerekük?
2013. nov. 4. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Semmit. Meghallgatom és elgondolkodom, hogy valamikor biztos én is voltam ilyen okosan naiv :)
2013. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Felveszek egy olyan arckifejezést, amiből egyértelműen lejön, hogy mi a véleményem a tapasztalat nélküli okoskodásról. Az igazsághoz viszont hozzátartozik, hogy van olyan barátnőm, aki akkor is tök jó tanácsokat adott nekem, amikor neki magának még nem volt gyereke, szóval nem igaz, hogy akinek nincs gyereke, mindig hülyeségeket beszélne.
2013. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Óvónő, gyermekpszichológus stb. is lehet úgy szakember, hogy nincs saját gyereke, de tapasztalata van. Attól, hogy valakinek nincs gyereke, még lehet, hogy jobban rálát a dolgokra, mint az, aki benne van. A sokszor idézett "Szuperdadának" (Supernanny) sincs saját gyereke, "csak" 20 év tapasztalata.
2013. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik oldalról nézve pedig számtalan zöldséget hallottam már 2-3 gyerekes anyák szájából is. Attól, hogy valaki szült egy -két gyereket még nem lesz a téma szakértője. Sajnos.
2013. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mindenkivel egyetértek, mindenkinek zöld kezet adok! :)


igazából sógornőm szeret 'okoskodni'. én nem gondolom, hogy nálam lenne a bölcsek köve, de talán tapasztaltabb vagyok, mint ő. másik sógornőm szakmabeli, de még ő sem igazán adott használható tanácsot, de legalább megnyugtat. :)

2013. nov. 4. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem néha mond olyan tanácsokat a gyermektelen barátnőd, hogy elképedek, mert sokszor igaza van. :) De persze jön másoktól olyan, ami abszolút hülyeség.
2013. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
barátnőm* :)
2013. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy valakinek nincs gyereke még tudhat dolgokat... Mondjuk én 14 voltam, mikor húgom született és ugye végig kísértem a kisgyerekkorát, így azért mire oda jutottam elég sok mindent tudtam a gyerekekről, olyat is, amit kezdő anyuka nem feltétlen. Több gyermekes anyukák is kaphatnak jó tanácsot gyerektelenektől. Ez most olyan, hogy a férfi nőgyógyász sem volt terhes és nem szült soha, mégis hozzá járnak terhesgondozásra...
2013. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!