Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan akinek a babáját...

Van olyan akinek a babáját nem viselte meg a 15 hós oltás és semmilyen mellékhatása nem volt? Olyan jó lenne ilyet is olvasni!

Figyelt kérdés
MMR, prevenar, oltás,

2013. nov. 4. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

prevenart nem kaptak mellé, a dokink egyesével adja az oltásokat, de egyik gyereknél sem volt semmi gond

a lányom többet aludt 1-2 napig, a fiamnál még ennyi sem volt

sem nyűgösség, sem hőemelkedés

2013. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnál sem volt szinte egyik oltásnál sem semmi probléma. Egyszer volt olyan, hogy a combja nagyon fájt, be is keményedett az oltás helye, de hideg borogatásra elmúlt.
2013. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jaj de jó ilyeneket olvasni, köszönöm!!! Most 15 hós a lányom és a hétre terveztem az oltást. Remélem a dokink is külön adja!
2013. nov. 4. 16:42
 4/13 anonim ***** válasza:
nálunk egyszerre adta be,de nem volt mellékhatása
2013. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak sem volt egyik oltástól sem semmi baja, a 15 és 18 hóstól én is paráztam, de szerencsére megúsztuk.
2013. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A középső lányomnak semmi baja nem volt tőle, nálunk csak a nagyobbikat viselte meg.
2013. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A fiamnal egyik oltasnak sem volt semmilyen mellekhatasa.
2013. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia!én is nagyon féltem az mmr-től,de néhány pöttyön és pár nap nyűgösségen kívül semmi baj nem volt! :)
2013. nov. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egyik oltással sem volt gondunk. Annyi, hogy az oltások után átaludta a napot. a 15 hós után én is vártam a lázat, meg mindent, aztán elmaradt. Szerencsére.
2013. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, ez megnyugtató!!! Elvileg csütörtökön megyünk a dokinénihez.
2013. nov. 5. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!