Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van összefüggés a gyerekek...

Van összefüggés a gyerekek száma és az őszülés között?

Figyelt kérdés

Pl ha valakinek 2 vagy több gyermeke van már 30 éves kora előtt, az hamarabb kezd őszülni, mint aki 30éves kora körül, vagy csak azután szüli meg első gyermekét?


Te mikor kezdtél őszülni, mikor jelentek meg az első ősz hajszálaid, és hány gyermeked volt ekkor?


Köszönöm.


2013. nov. 5. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs! Az őszülés genetikailag öröklődik.
2013. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23 vagyok nincs gyerekem és már vannak ősz hajszálaim :O
2013. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
31 éves gyermektelen nö vagyok, és 25 éves korom óta öszülök. És akkor mi van? A kérdés meg ne is haragudj de butaság.
2013. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

25 vagyok, egy gyerekem van, és elég sok ősz hajszálam van

bár nálunk apai ágon mindenki korán őszül, bátyáimnak már 14 évesen fele hajuk ősz volt

2013. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár a kérdés kicsit butuska, de azért elmondom, hogy 34 vagyok 3. gyerekemmel terhes és nincs ja de kb 2 szál ősz hajam van. pedig anyukám, nagymamám összes nőtagom korán őszült. Biztos apura ütöttem igaz nála nem tudjuk mikor őszült volna, mert kb 25 éves kora óta kopasz :)
2013. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Jégtánc ***** válasza:
39 éves vagyok és nincs ősz hajszálam.Genetika inkább.
2013. nov. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyósomnak 30 éves korára már volt 3 gyereke, most 48 éves és nem ősz. Anyámnak 30 éves koráig 1 gyereke volt és van ősz hajszála, míg nekem már tizenéves korom óta van 1, pedig hát akkor még bőven nem volt gyerekem.
2013. nov. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Húszas éveim elején kezdtem őszülni, és 33 voltam, amikor az első gyerkőc megszületett.

Akkor már rég nem volt elég a melír, kb. 10 éve festetem a hajam.

Apukám őszült korán, anyukámnak 40 évesen még egy ősz hajszála sem volt.

2013. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a buta kérdésért. Április végén leszek 30 éves. Van egy 4 éves és egy 3 hónapos lányom. Gondoltam mostmár több gyerek több gond, hamarosan megjelennek az első ősz hajszálaim, mert még nincs egy sem. Gondoltam több gyerek több stressz, így az ősz hajszál hamarabb megjelenik. Akkor tényleg csak genetika. Nem érzem azt, hogy sokat stresszelnék, de azért remélem apukámra ütöttem, akinek dús fekete haja van, és csak 55 évesen kezdett el őszülni. Köszi mindenkinek.
2013. nov. 5. 10:58
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdés nem teljesen hülyeség, bár az egy tévhit, hogy a stressznek köze van az őszüléshez.

Nagyrészt genetika, de azért a hormonális változások is befolyásolják az őszülést, így lehet köze a terhességhez, szüléshez. Én 30 vagyok, 28 évesen szültem és közvetlenül a szülés után kezdtem őszülni.

2013. nov. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!