Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valakinek van teje és...

Ha valakinek van teje és mégsem szoptat, miért választotta a tápszert?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 13:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem hiszem hogy lenne ilyen "anya".
2013. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

Olvastam olyat, hogy a baba nem volt hajlandó szopni, nem akarta elfogadni a lefejt anyatejet sem. Így az anyuka kénytelen volt tápszert adni a babának.

Vagy az anya nem akarja, hogy a cicije tönkremenjen a szoptatásban, ilyet is hallottam már.

2013. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem attól jó vagy rossz anya valaki, hogy szoptat vagy tápszert ad.
2013. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Szóval nem a saját szépségemet, vagy kényelmemet helyezem előtérbe! 1-es
2013. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Volt tejem, mégsem szoptattam, DE anyatejet kapott a fiam amíg volt...utánna tápszert.... mert nem volt hajlandó cicizni, még a csecsemős nővér sem tudta mellre tenni, és később sem sikerült..


Nálam ott kezdődik az anya:.....hogy SZERETEM, FÉLTEM, ÓVOM....... mert egy anya nem csak vérszerint lehet anya, az is anya aki örökbefogad.

2013. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
5-ös ez akkor igaz ha nincs más választás, csak a tápszer
2013. nov. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
7-es igazad van, nem a szoptatás a lényeg, hanem az anyatej. Én is így gondolom persze... 1-es voltam
2013. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Pedig az anyaságot nem a szoptatásban mérik. Ennél sokkal fontosabb dolgokat kell megadni egy gyermeknek ahhoz, hogy valaki jó anyának nevezhesse magát. Én két hétig tudtam szoptatni, azt is csak pótlással. Őszintén szólva mikor elapadt a tejem a legkevésbé sem lettem ettől szomorú. Csináltam amíg tudtam, de nem szerettem én sem. Boldog, kiegyensúlyozott, egészséges, gyönyörű 17 hónapos fiam van és nekem ez a fontos.
2013. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%

Itt a lényeg: csináltad amíg tudtad! Hiszen te is a lehető legjobbat akartad a gyerkőcnek!

De aki alapból a saját kényelme miatt nem szoptat, hanem tápszerezi a gyerekét... hát nem sokba nézem!

1-es voltam

2013. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok. Igen, csináltam amíg tudtam, de az is igaz, hogy nem facsartam ki magamat (ilyen olyan tea, bogyó, állandó mellen lógás ás társai), csak hogy még 2 hétig tudjak szoptatni. Én továbbra is állítom, hogy a szoptatásból vagy nem szoptatásból nem lehet megítélni, milyen anya valaki. Azt pedig egyenesen felháborítónak tartom, hogy egy bármilyen okból nem szoptató nő anyaságát idézőjelbe tegye valaki.
2013. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!