Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata zumbával kapcsolatban? Olyan érdekelne, aki nem 1x volt, hanem rendszeresen csinálta, diéta mellé ezt a mozgásformát választotta!

Figyelt kérdés
Mostanra azt hiszem Magyarországon is eléggé ismert lett ahhoz,hogy valaki több hónapos tapasztalattal rendelkezzen róla.Mennyit fogytál tőle?Fogyókúrázni nem tudok,nem is akarok,mivel szoptatok,de igyekszem odafigyelni az étkezésemre.3 hónapos a kisfiam,így már ideje valami mozgásformát is bevezetnem.Mivel a nagyobbik lányom szeret táncolni,erre gondoltam,így tudom mellette is csinálni,ha a pici alszik.
2011. jún. 17. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt itt több ilyen kérdés, ott sokan írták, hogy jó (lehet élvezni) és hatékony is.

Persze sokan lehúzzák, hogy alibisport, de szerintem bármilyen mozgás sokkal jobb, ha rendszeresen csinálják, mintha van egy tökéletes edzésprogram, amihez a kutyának nincs kedve. Márpedig a fogyni akar, az általában azért akar fogyni, mert dög lusta a zabálás mellett (tisztelet a kivételeknek, mint betegek és babázók).

2011. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,a keresőben sok ilyen kérdés volt,de ott a válaszadók többsége csak akkor kezdte,vagy épp leminősítette ezt a fajta mozgásformát.A kérdések többsége még 2010-es,így gondoltam van már olyan,aki több tapasztalattal rendelkezik.Köszönöm a választ Neked is!
2011. jún. 17. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 4 hónapja járok hetente minimum 3-szor. Nem nagyon kellett fogynom, csak formásabb alakra vágytam, ezért kezdtem el. Az utolsó két hónapban még mást is mozogtam mellette. Hát nagyon szép formás alakom lett a Zumbától. Ráadásul észre sem veszed, hogy egy órát ugrabugrálsz. Én annyira beleszerettem, hogy azt tervezem, hogy nyáron megcsinálom az zumba oktatóit is.

2011. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!