Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ilyen ember minek vállal...

Az ilyen ember minek vállal gyereket?

Figyelt kérdés
Ma a buszon hazafele felszállt egy anyuka 2 gyerekével. Az egyik 4 éves volt kb, a másik 1-2. A nagyobb gyerek nem segített feltenni a babakocsit az anyjának, mire az anyja elkezdett vele ordibálni, le k..anyázta, rángatta hogy azonnal üljön le különben felpofozza..aztán szegény kisebb meg elkezdett sírni, annak elővett egy csomó kekszet odarakta a babakocsi szélére, hogy vegye el, de a gyerek nem látta, és kb. 10perc múlva kérte a kekszet (mert az anyja ott falta), mire megint feldühödött az anyja, és elkezdett ordibálni, közben megdobálta a kisebb gyereket keksszel, aztán megint sírás jött, mire az anyja teljesen kiakadt, hogy mit képzel ő, hogy a buszon bőg, meg hogy bedugja a száját, hogy kussba maradjon, stb...A két gyerek szinte könyörgően nézett az emberekre, hátha segít rajtuk valaki.. az anyjának egyébként alkoholista feje volt, tiszta sápadt volt, a szeme körül óriási karikák, de azért már szépen kirajzolódott a hasa, hogy megint terhes.. Most komolyan, akinek ennyire gyenge idegrendszere van, az miért vállal gyereket, főleg miért ennyit? Nem értem.. mi lesz ezekből a gyerekekből, milyen gyerekkoruk lesz?? szomorú..
2013. nov. 5. 19:33
 1/9 nittababy ***** válasza:
37%
És aki meg nagyon szeretne annak meg nem lehet vagy valamiért nem jön össze!!Az ilyen nem érdemli meg hogy anyának nevezzék!!Undorító!!
2013. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem szóltál rá, hogy fogja vissza magát? Én tuti szóltam volna, elítélek minden fajta erőszakot!
2013. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Szép családi idil. Szegény gyerekek.
2013. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ilyen nincs
2013. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Hát az ilyeneknek pont hogy csak úgy potyognak a gyerekek- én is ismerek ilyen családot.

Szegény gyerekek.... Sajnálom őket.

Az anyuka meg szégyellhetné magát, hogy még a buszon, sok ember előtt is így alázza a gyerekeit és ilyen undorítóan viselkedik....

2013. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Azért ne legyünk előítéletesek ennyire 2 kisgyereke van terhes is buszozik is, lehet nem úgy alakult a napja ahogy szerette volna, te csak egy részét láttad az életének, persze szomorú hogy így viselkedik.
2013. nov. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez egy rejtély, már bennem is ezerszer felmerült a kérdés. Olyan, mintha pont azok potyogtatnák sorban a gyerekeket, akik mintha utálnák őket.

Nézd meg ezt a kérdést, egyszerűen tragikus, és a kedves "anyuka" még 2 gyereket tervez: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2013. nov. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ebben nincs az égvilágon semmi előítélet. Mert nekem is 3gyerekem van, nehéz az életem, vagy vannak jobb-rosszabb napjaim, mint bárki másnak, de még egyetlenegyszer sem ordítottam, vagy beszéltem a kérdező által leírt stílusban buszon egyik gyerekemmel sem, vagy ha mindegyik ottvolt akkor sem. Sőt sehol sem alázom, meg ordítok velük, maximum otthon kiabálok, ha már nagyon áll a bál.

Tegnap játszóházban voltam a két nagyfiammal, és bejött egy anyuka ordítva, a gyerekkel üvöltött, hogy vetkőzzél már, vegyed lefele a cipődet, mert ha nem, akkor kiváglak a kocsiba és megyünk haza.... Oké, hogy vannak percek, amikor én is kiborulok egy-egy gyerekemre, csak ez a stílus az, amit sosem használok velük. Maximum odahajolok hozzá(juk) és a fülükbe súgom, hogy tessék jól viselkedni, mert megyünk haza, vagy vmi- de nem úgy, hogy mindenki szem-fültanuja legyen ennek.

Egyszóval nem azzal van baj, hogy kiakad a gyerekire néha, mert ki nem- hanem a stílus, ahogy hozzájuk szól. Legalábbis szerintem.

2013. nov. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Második:nem tudom a mai világba van e értelme szólni neki,mer ugye még téged ugat le hogy minek szólsz bele a gyerek nevelésébe ha nevezhető ez annak egyáltalán.Hát nem tudom,néha ha túl fáradt vagyok kiborulok én is vagy rá kiabálok a gyerekre de azért próbálom vissza fogni magam,nem a gyerek tehet róla hogy a világra jött és nem nekik kéne húzni a rövidebbet,sajnálom szegény gyerkőcöket,ilyenkor nem tudom hol a gyámügy :(
2013. nov. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!