Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki volt itt rossz gyerek, és...

Ki volt itt rossz gyerek, és milyen rosszaságokat csinált?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem voltam rossz de volt 1-2 húzásom. Pl. felgyújtottam a függönyt, meg felszálltam a buszra és jól eltévedtem. Még jó hogy tudtam a címem mert segített egy néni hazamenni. Ja és kb. 5 éves voltam.
2013. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten jó kislány voltam, másodikban mégis rendszeresen megszöktem a napköziből. A barátnőimmel nem szerettük a napközis tanárt, ezért azt hazudtuk, hogy mi ebéd után rögtön hazamehetünk (ez is fura mai szemmel, hogy nem a szülőket kérdezték a tanárok, na mindegy), csavarogtunk az utcán, és amikor tudtuk, hogy jönnek értünk a szüleink, visszamentünk a suliba, és a folyosón ülve vártuk meg őket. Nem emlékszem, mennyi ideig játszottuk ezt el, de rendszeresen. Persze kiderült.
2013. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én jó voltam, de az öcsém csinálta helyettem is :-) Kitépte az akkor még hálós járóka oldalát és bebújt a sütőbe. Anya egy percre szaladt el mosdóba, mire kiért tesóm sehol. Bent csücsült a sütőben. Utána apa valami tolózárat szerelet a sütőre, olyan erőset, hogy még ők is alig tudták elhúzni :-) volt pár ilyen húzása :-)
2013. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zabmester ***** válasza:

Asszem én rossz gyerek voltam :D Az oviban mindig a fiúkkal bandáztam, nem volt ritkaság, hogy összeverekedtem másokkal. Emellett sértődős is voltam, ha valaki csak csúnyán nézett, ott már világvége volt.

Otthoni húzásaim közül ami nagyon megmaradt bennem, az az volt, hogy körömlakkal kipingáltam a falat, olyan 6-7 évesen. Meg hát a szófogadás sem volt az erősségem.

Általánosban meg arra emlékszem, hogy abból lett állatni nagy botrány, hogy a napköziben bekentem folyékony szappannal az ablakot, mindezt annyi idő alatt, amíg a tanár kiment mosdóba :D Bár nekem igazából eszembe sem jutott abban a pillanatban, hogy rosszaságot csinálok, egyszerűen csak olyan szépen kenődött a szappan, aztán persze utólag elgondolkodtam rajta, hogy na jó, de hogyan fogom én ezt innen eltüntetni?

2013. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én igazi rossz kislány voltam. 3 évesen már cigiztem. Bátyám és a haverjai, akkor voltak 12 évesek, és már kóstolgatták a cigit, én meg állandóan a nyakukon lógtam, és persze én is kipróbáltam. Úgy emlékszem tetszett, mert többször is szívam, csak egyszer felgyújtottam a hajam, és lebuktam otthon. Szintén óvodás voltam, mikor átmentem a szomszéd faluba gyalog, kutyát sétáltatni. Haza már nem sikerült jönnöm, rendőrök vittek haza este/éjszaka. Szerintem ezek voltak a legnagyobbak, az, hogy behordtam a szoba közepére egy homokozónyi homokot, mert én tengerpartosat akartam játszani, vagy, hogy felmásztam a házunk tetejére, és ott ültem, az már semmi. Sok húzásom volt, anyuék folyton rettegtek.
2013. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, még egy. Egyszer habfürdőt öntöttem a szökőkútba. Tiszta hab volt a fő utca, 2 napig habzott.

Utlsó voltam.

2013. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!