Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a rosszabb:...

Szerintetek melyik a rosszabb: egy rossz evő vagy egy rossz alvó gyerek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a rossz evő rosszabb.
2013. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A rossz evő.
2013. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a rossz alvó. A kislányomnak volt egy időszaka, amikor se nem evett, se nem aludt, a nem alvása sokkal jobban kikészített.
2013. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Rossz alvó
2013. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
:-) Az én 11 hónapos kislányom nagyon rossz evő 2 hónapos kora óta. nagyon sokat sírtam miatta fél éves koráig csak álmában tudtam etetni ébren egyáltalán nem. Katasztrófa volt. Na most kb. egyhónapja vmivel jobban eszik, vitamint kezdtünk el szedni és az sokat segített. Azóta meg sokkal rosszabul alszik. Addig is kelt 5ször éjszaka deazóta vagy tíz-tizenötször. Szóval mind a kettőt tapasztaltam, de az rossz evése engem jobban megviselt.
2013. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Rossz evő. Rossz alvásnál nem kell félned, hogy beteg lesz tőle.
2013. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól függ. Nappal a rossz evő, éjjel a rossz alvó. :-)

Nekem is egyszerre volt rossz evő és rossz alvó a lányom, éjjel-nappal idegeskedtem miatta.

Szerencsére 3-4 éves korától megoldódott mindkét probléma.

2013. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A rossz evőt nem értem. Ha egyáltalán nem eszik semmit, akkor orvos, mert beteg. Ha csak keveset eszik, de egészséges, akkor pedig életbe lép a "gyerek úgy még nem halt éhen, hogy étel volt előtte".
2013. szept. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Rossz alvásnál nem kell félned, hogy beteg lesz tőle."


Végül is csak az idegrendszere nem fejlődik rendesen...

2013. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

gondolom a rossz evő azt jelenti hogy válogatós, de ez alakul, változnak folyamatosan, éhen nem hal, lehet neki adni vitamint stb

szóval szerintem a rossz alvó

2013. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!