Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalt Anyukák! Tényleg...

Tapasztalt Anyukák! Tényleg nem lehet az overállokat szárítógépben szárítani? Most készülök gépet venni, megnéztem az overállok címkéit. Mindegyikben a nem szárítógépezhető jelecske van. A nagylányom ovis, nem kell részleteznem:-)

Figyelt kérdés

Vagy a modern gépekben már lehet? Ezt néztem ki: [link]

A kímélő programon szerintetek oké lenne?


2013. nov. 10. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet... En pont ma veletlenul beleraktam a tobbi gyerekruhaval az overallt is, sajnos, tonkrement. Berakom majd egy mosasra, hatha rendbejon, de nem hiszem.

A bosch jo szarito nagyon, nekunk is az van, csak regebbi modell.

2013. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én be szoktam tenni kifordítva, kímélőn.. Nagy baja nem lett, persze ez biztos függ az overáltól is, hogy milyen anyagból van. Elvileg a miénkhez is azt írja hogy nem lehet szárítani, de tavaly egész télen bent volt kb 2 naponta. Tél végére persze azért nem úgy néz ki, mintha új lenne:)
2013. nov. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kínai :)

Hát, akkor: próba-szerencse!

Köszönöm!

2013. nov. 11. 08:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem szárítod fűtőtesten?

Este kimosod, másnapra megvan.


Egyébként a sima mosásnál is az van, h pl. van amire rá van írva, hogy csak kézzel mosható, de ha berakom "kézi mosás" programba, akkor semmi baja nem lesz.

Szóval próbálkozhatsz, csak lehet hogy egy overálod bánja.


Off: ti már hordtok overált? :)

2013. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem adtam még rájuk overállt. De ennek mi köze a kérdéshez?
2013. nov. 19. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyerekeim már hordanak overallt, este és reggel már hideg van.

Amúgy ma betettem egyet a szárítógépbe, és nem lett baja.

Mondjuk, ha van váltás, akkor inkbb nem teszem bele.

Amúgy én cak arra vigyázok hogy nagy nyomott mintás, és erősen gumírozott ruhakat ne tegyek bele.

2013. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. nov. 20. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!