Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Rákérdezzek,...

Mit csináljak? Rákérdezzek, hogy kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit kényes téma,még "sokk" hatása alatt vagyok.Ma a kislányom barátnőjének az anyukája írt valamit amit állítólag a lánya,az enyémtől hallott. . A kislány mondta reggel az anyukájának.


Szóval a lényeg az,hogy a kislány azt mondta reggel az anyukájának,hogy a nunijába dugná az ujját.Amikor megkérdezte,hogy ezt kitől hallotta, akkor a lányomat mondta.Nem nézünk előtte ilyen filmet,sőt egyáltalán nem nézünk szex filmet,nem csináljuk előtte,nem kapott rajta minket...Megmondom őszintén nekem az is kétséges,hogy tőle hallotta.


Szóval a kérdésem,hogy ti rákérdeznétek a gyereknél,hogy igaz-e,és hogy honnan vette?


2013. nov. 15. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Én nem foglalkoznék vele
2013. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A kislány lassan 6 éves lesz,a lányom decemberben lesz 5,5
2013. nov. 15. 13:57
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Én nem foglalkoznék vele. Egyébként simán hazudhatott a másik lány. Nekem egyszer a "barátnőm", amikor elég fiatalon szeretett volna fogamzásgátlót felíratni, azt hazudta az anyjának, hogy én is szedek, mert nekem megengedik a szüleim. Az anyja meg engem jól letolt, hogy miért adok ilyen ötleteket az ő kis ártatlankájának.
2013. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hú ez nehéz kérdés.

Ahogy érzem itt óvodás gyerekekröl van szó, vagy is hiába van szembesítés már lehet telejsen mást mondanak.


Ha kislányod ilyet mondott, akkor szerintem Mond máskor is, és beszélni fog ilyenröl még.


Szerintem jól tette az anyuka hogy írt neked, mert öt ez idegesíti és nem elkönyvelt téged, hanem megakarja oldani a problémát. Beszélj az anyukával, és Mond el amit die leírtál.

A kislányodnál megpuhatolodzál, hogy hallott-e ö olyat hogy valaki a punijárol beszélt stb...

Nagyon könnyen elöfordul hogy egy kisfiu beszélt erröl és a lányod fantáziáját megragatdta, és ezért mondta. Nem kell mindent otthonról össze szedni amit tovább mondanak.

2013. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az oviban hallottak valamit? Az én lányom még csak 4 éves, de ő is mondott már olyat, hogy az oviban azt mondta Attila (az egyik csoporttársa), hogy a kisbabák a nénik puncijából bújnak ki. Tehát ők beszélnek ilyenekről időnként. Lehet ott hallottak valami olyasmit, amiről szó van.
2013. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
háát ez az kétségeim vannak a kislány felől... persze az én lányom is füllentett már.De azért ez olyan dolog...jó nyilván nekik nem,de engem megmondom öszintén lesokkolt ez a dolog...
2013. nov. 15. 14:00
 7/14 A kérdező kommentje:
persze-persze az anyukával megbeszéljük,mi is jóban vagyunk.
2013. nov. 15. 14:02
 8/14 A kérdező kommentje:
szóval akkor ne szembesítsük őket?Mert gondoltunk rá,hogy ezt csináljuk,így hátha kiböknék honnan szedték.Nem gondoltam,hogy ilyen hamar téma lesz ez a dolog..Nem vagyok maradi egyébként :)
2013. nov. 15. 14:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a szembesítést hagyjátok, azzal azt sugallnátok nekik, hogy valami rosszat tettek , pedig nem! Én nem kérdezgetném, kivárnék, szóba jön-e még mostanában, s ha igen, akkor finoman érdeklődnék hol hallotta...
2013. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sem szembesítenék. Hagynám az egészet, és ha ismét feljön a téma, akkor puhatolóznám ki, hogy honnan veszik ezeket, stb.
2013. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!