Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Rákérdezzek...

Mit tehetnék? Rákérdezzek nála? Vagy menjek haza és ott kérdezzek rá? Nem tudom hogy békülhetnék ki velük nem merek a szemükbe nézni.

Figyelt kérdés
A szüleimmel roszba vagyok mióta megszületett a fiam, Ők azt mondták hogy én menjek de én nem merek. Utóljára vita volt amikor bent jártunk tavaj. Páromat nem látják szívesen. És most ahol lakom minden ismerősöm akivel beszélek mindenki az apámról beszél.Állítólag az aki felnevelt az a mostohám, és itt lakik pár házzal arréb az édes apám.
2009. máj. 5. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj haza pároddal, gyerekeddel, békülj ki mindenkivel! Aztán! négyszemközt, feltételesen kérdezd meg édesanyádat! Előre monddd hogy hallottál valami furcsát, s ha igaz ha nem nem ítéled el de szeretnéd tudni.

Jobb lenne egyszer menni , rendezni akapcsolatot, s másodszor mennni ezt kérdezni. Végül is mostmár várhat ez egy hetet. A feltételezettt apát ne kérdezd meg! Esetleg nyomozz! A múltról, a vércsoportotokról.

2009. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha rendesen és szeretettel felnevelt a "mostohád", akkor ő sokkal többet ér, mint a biológiai apád. Nem tudom, hogy miért vesztetek össze, de nem lehet esetleg, hogy most csak túlérzékeny vagy az anyai hormonok beindulása miatt? Szülés után minden anya másképpen lát dolgokat, egyszerűen felborul a hormonháztartás, és ez hónapokig-évekig is eltarthat.

Szerintem is majd anyukádnál kérdezz rá erre az apa-dologra, de szigorúan kettesben!

2009. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de elfelejtettem leírni hogy erre én is gondoltam csak hogy a mostoha anyám.:(
2009. máj. 6. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!