Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek hogy tetszik ez a név:...

Nektek hogy tetszik ez a név: Manna (lány név) és Leon (fiú név)?

Figyelt kérdés
Mind kettő magyar név! (is)

2013. nov. 17. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
mindkettő nagyon gáz!! De a Manna főleg!!
2013. nov. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem tetszik.
2013. nov. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%

A Manna jelentése szép, de nem adnám, mert nagyon hasonlít az Anna/Hanna/Panna nevekre és azok elég gyakoriak.

A Leon tetszik.

2013. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem magyar a vezetéknév és nem itt laktok akkor rendben, de szerintem ide, Mo. nem való.
2013. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
Nekem mindkettő tetszik :-)
2013. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Manna... Hm. Hááát kicsit furi. De nem rossz. :)

A Leonról nekem a Leon a profi c. film jutott eszembe. :D De egy vagány kissráchoz illene ez a név.

Bár ez is furi, vagyis inkább szokatlan itt Mo-n. Meg ugye a magyaroknak szokása minden nem szokásos dologra kerek szemmel úúú-zni. De a te babád lesz! :) Ha neked tetszik, akkor hajrá! Ezek nem olyan nevek, amik miatt csúfolnák őket oviba, suliba, úh szerintem abszolút nem gáz nevek.

Mondjuk én inkább a Hanna nevet választanám. :)

2013. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem ez egy külföldi nevek magyarosítva.
2013. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
A Manna abszolut nem tetszik, a Leonról meg az oroszlán szó jut eszembe. (Lion) Vagy Leo Messi....mindegy, a lényeg, hogy nem tetszik.
2013. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem tetszik.

A Manna még annyira sem, mint a Leon.

Nekem a Mannáról mindig az jutna az eszembe, amit mindig is mondtak, mikor gyerek voltam, hogy úgy ettem volna valamit, de nem tudtam, hogy mit és akkor mondták, hogy akkor egyél mannát.:)

De hát ha ezek tetszenek, akkor add ezeket a gyerekeidnek.

2013. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ismerek egy Mannát. Csúfolják is rendesen szegényt.

Szerintem vannak ennél jobb nevek is.

A Leon is fura, de azt könnyebb megszokni. Bár függ a vezetéknévtől is, mert ha pl Profi lesz a vezetékneve az azért kicsit viccesen jön ki.

2013. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!